https://moyagazeta.com/

Няня, яка била немовля руками і ногами по голові, попалася на крадіжці продуктів (ВІДЕО)

Колишня няня з Красноярська, яка в лютому “прославилася” в Росії, потрапивши під суд за побиття дитини, знову потрапила у поле зору поліції, повідомляє TCH.ua

Через півтора тижні після суду, який відбувся 13 лютого, вона попалась на крадіжці продуктів в одному з супермаркетів міста.

Камери відеоспостереження зафіксували, як 55-річна пенсіонерка бере з полиць продукти і ховає їх у своїй сумці. На виході з торгового залу її затримала охорона. Якраз у цей момент до гіпермаркету під’їхав викликаний наряд поліції. Жінку доставили до поліцейського відділку. В сумці у неї знайшли філе індички, котячий корм, цукерки і набір кухонних рушників.

“За фактом спроби крадіжки поліцейськими порушено кримінальну справу. В ході допиту колишня няня пояснила, що мала з собою грошові кошти, проте вирішила здійснити розкрадання”, – повідомили в ГУ МВС по Красноярському краю.

Свої дії жінка пояснила тим, що отримує невелику пенсію.

Нагадаємо, в середині лютого пенсіонерка була засуджена за побиття дев’ятимісячної дитини, в сім’ї якої працювала нянею.

Суд засудив жінку до трьох місяців виправних робіт з утриманням 15% доходу. За цивільним позовом потерпілої сім’ї няня зобов’язана заплатити 100 тисяч рублів. Але на цей раз зловмисниці загрожує позбавлення волі на строк до двох років.