https://moyagazeta.com/

Обласна влада отримала вимоги від підприємців

Хмельницькі представники малого та середнього бізнесу вкотре намагаються протестувати проти тих норм, які, на їх думку, утискатимуть їх права та призведуть до знищення їх підприємств та до тотального безробіття черед  новий Податковий кодекс.

У п’ятницю  підприємцям вдалося зустрітися з головою Хмельницькою облдержадміністрації на площі.
Майже протягом усього  засідання першої сесії 6-го скликання Хмельинцької обласної ради  увагу обранців було приділено саме обговоренню подій, що відбувалися за вікнами приміщення Будинку рад. На засідання  вдалося потрапити і Голові  обласного представництва асамблеї представників малого та середньго бізнесу Галині Кулик. Від імені мітингувальників вона звернулася до депкорпусу із вимогами, які складалися із декількох пунктів.

Так,підприємці вимагають у депутатів підтримати звернення до Президента України про накладення вета на Податковий кодекс, заборонити ХОДТРК “Поділля-Центр” висвітлювати питання, що стосуються підприємницької діяльності в односторонньому порядку, скасувати раніше призначені ради з питань піприємницької діяльності. Також від влади вимагають надання комітету підприємців щотижневого півгодинного вечірнього ефіру на радіо та телебаченні.
Мітинг на площі тривав до 16 години.
 
У понеділок підприємці мають намір продовжити акції протесту на площі в Хмельницькому.
 

Ольга Лисиця для “Моя газета+”,