https://moyagazeta.com/

Пхеньян показав, як завоює Південну Корею (ВІДЕО)

 Північнокорейський державний портал Uriminzokkiri розмістив на YouTube ролик, озаглавлений «Коротка, триденна війна» і присвячений стрімкому просуванню десантників КНДР в Південну Корею, повідомляє ukrinform.ua

Чотирихвилинний ролик починається з того, як Північна Корея проводить артилерійський обстріл і випускає ракети в напрямку ворожої території. Потім військовослужбовці КНДР перетинають кордон і проводять настання за підтримки танків, бронемашин, гелікоптерів і винищувачів, повідомляє Associated Press.

У цей час диктор за кадром віщає, що, згідно з сценарієм, КНДР «займе Сеул та інші міста і захопить в заручники 150 тисяч американських громадян». На третій день війни Сеул та інші південнокорейські міста зануряться в хаос. Там не буде ні їжі, ні води, ні комунікацій.

Нагадаємо, в лютому КНДР вже випускала подібні пропагандистські ролики. В одному з них було показано сцени руйнування міст США, в іншому – продемонстровано, як солдати США і особисто президент Барак Обама горять в пекельному полум’ї.

А 13 березня Пхеньян оголосив недійсною угоду про перемир’я з Сеулом. Ця домовленість діяла з моменту закінчення бойових дій Корейської війни 1950-1953 років, причому мирного договору між державами підписано так і не було.

Фото fbc.net.ua