https://moyagazeta.com/

Повалій не лізе у бійки в Раді, бо там всі будуть літати! (ВІДЕО)

Співачка та народний депутат Верховної Ради VII скликання Таїсія Повалій розповіла, як їй працюється у парламенті, повідомляє TCH.ua, передає vidgolos.com

“Перші дні мене навіть звідти щось виштовхувало, якась сила: тікай, тікай, це не для тебе! А тепер думаю: “Ні! Ні! Ні! Це для сильних місце, а я – сильна”, – запевняє Повалій.

Вона лише три місяці як політик, але до нової роботи вже звикла. Кожен ранок Таїсії доводиться розпочинати із подвигу, адже вона дуже любить поспати.

“Я вже навіть сама, без будильника, прокидаюся о сьомій годині. Буває, поставлю собі на 7:15, щоб хоч 15 хвилин поспати. Але о сьомій – все! Я вже прокидаюсь”, – розповідає депутатка.

Чоловік та продюсер Повалій Ігор Ліхута зізнався, що досі не може звикнути до ранніх підйомів дружини, але примушує себе щоранку складати їй компанію.

“Я прокидаюся теж, тому що мені так незручно, що вона має їхати в парламент, а я буду, сволота, спати. Знаєте, мені дуже соромно. Мені дуже її шкода”, – каже Ліхута.

Однак через бійки у Раді він за дружину не боїться та запевняє, хто її зачепить, той про це пошкодує.

“Вона не входить в бійку ніколи, тому що вона там всіх повбиває, я знаю її характер. Вона як візьме, як скаже: “Я тобі зараз як дам”. І все. І там всі будуть літати”, – розповів Ліхута із власного досвіду, зазначивши, що у них вдома таке раніше було – навіть тарілки літали.

А от син Повалій Денис до маминої нової роботи поки що не звик. Він скаржиться, що тепер вкрай рідко бачиться із нею.

Сама Таїсія запевняє, що у її житті насамперед – це син.

“Моя мама і мій Денис – це найближчі мені люди. Я можу сказати це впевнено, навіть чоловікові своєму в очі. Тому що чоловіків можна міняти, а мама і син- то люди рідні, які є на все життя, з першого до останнього дня”, – зізналася Тая.