https://moyagazeta.com/

Сьогодні в мікрорайоні Озерна відбулася акція «Чисте серце – чисте місто»

За словами одного з організаторів Тетяни, головне завдання учасників та організаторів – не лише ушляхетнити територію поблизу відомого хмельничанам озера, але і донести людям істину, що лише «від чистого серця буде чисте довкілля».

Метою соціальної акції було облагородити територію у м-ні міста після літнього відпочинку та навчити молоде покоління любові й поваги до порядку та чистоти. Адже коли прибереш своїми руками, інший раз подумаєш, чи кинути папірець на землю чи знайти ящик для сміття.

 

Організатор Віталій Ясніцький зазначив: „Сьогоднішня акція „Чисте серце – чисте місто” гарний приклад для дітей та дорослих в тому, що потрібно прибирати місто, де ми проживаємо. Ми дуже хочемо, щоб наше місто гарно виглядало. Я запрошую усіх долучатися до таких акцій, адже, від чистого серця залежить все, що довкола нас”.

Діти назбирали декілька десятків пакетів сміття. Багато з них навіть не очікували, що його буде так багато.

Акція проводилася в рамках дитячого християнського літнього табору. В заході взяли участь маленькі хмельничани, а також молодь, що проживають на Озерній, тому й територію для прибирання обрано їх район, а саме – територію поблизу Озера, що є місцем відпочинку та прогулянки для багатьох хмельничан.

Галина Королевська для „Моя газета+”
Відео автора
Монтаж – Олександр Сівець