https://moyagazeta.com/

Суд вирішив, що «кнопкодави» в Луцькій міськраді – це законно! (ВІДЕО)

Про це у коментарі zik.ua повідомив адвокат, депутат міськради Андрій Осіпов. Зі слів Осіпова, 20 лютого Луцький міськрайонний суд відмовив у задоволенні позову про скасування рішення міськради про реорганізацію комунальних лікувально-профілактичних закладів охорони здоров’я.

«Я почув лише короткий текст, тож з яких мотивів суддя так вирішив, ще не знаю», – зазначив адвокат. Він додав, що в понеділок має отримати повний текст рішення, тож тоді розпочне підготовку апеляційної скарги.

Нагадаємо, Осіпов вимагав у суді скасувати рішення міськради про реорганізацію комунальних лікувально-профілактичних закладів охорони здоров’я, оскільки його вдалося ухвалити лише завдяки «кнопкодавам».

«За» це рішення проголосували картки п’яти депутатів, відсутніх у той момент у сесійній залі – Ірини Комлик (Партія регіонів), Олександра Магеровського («Свобода»), Романа Романюка («За Україну!»), Анатолія Пархом’юка («НУ»), Артура Василевського («Батьківщина»).

Луцький мер Микола Романюк уже заявляв про готовність застосувати право так званого вето, не підписуючи рішення міськради, ухвалені «кнопкодавами».

 

Фото p-p.com.ua