https://moyagazeta.com/

Тернопільський пенсіонер перетворив життя сусідів на пекло через… унітаз! (ВІДЕО)

Чоловік за стіною скаржиться в різні інстанції про те, що його водою користуються в сусідній квартирі. Перевірки змінюють одна одну, жодного порушення у водокористуванні не знаходять, а невгамовний сусід наполягає на своєму, йдеться в сюжеті tsn.ua

Досвід приймати комісії з ЖЕКу та водоканалу через скарги сусіда в жінки багаторічний. Вона вкотре застеляє старими простирадлами килимки, бо зараз знову будуть шукати у її квартирі другий унітаз. Шукати в її квартирі ще один унітаз примушує кожну комісію невгамовний сусід.

“Унітаз поставили на моїй трубі, а другий унітаз там під вікном є”, – каже сусід Вільгельм Качор. Як сусіди зуміли доєднатися до його труби, Вільгельм Йосипович описує залюбки, навіть схему намалював.

“Ось моя коротка труба. Він врізається в мою трубу штуцером, а свою глушить”, – показує чоловік Знайти той штуцер – мрія останніх чотирьох років його життя. Тому перевіряльників до себе зазвичай не пускає, а направляє відразу до сусідської вбиральні.

А мрія останніх чотирьох років Галини Миколаївни – припинити масове ходіння перевіряльників до її туалету. Бо результат завжди один і той самий. “Кожного разу, коли проводилося обстеження ніяких порушень не було встановлено.

Є законодавство і водоканал і інші служби повинні реагувати на такі звернення”, – пояснює керівник відділу розрахунків із населенням КП “Тернопільводоканал” Руслан Бурмас. За останніх кілька років Вільгельм Йосипович уперше впускає комісію до своєї квартири.

“Ми тільки, що включали воду в 46 квартирі,в 47 квартирі лічильник стояв і не працював, тобто не крутить”, – каже Бурмас.

Пана Вільгельма це все-одно не переконує і він планує знову писати скарги на сусідів.

Жінка вже й сама поскаржилась у прокуратуру на постійні наклепи сусіда, та просить соціальні служби міста теж звернути увагу на свого 82-річного сусіда-одинака.