https://moyagazeta.com/

Туалетне “покращання” від Табачника знову відкладається! (ВІДЕО)

Про це повідомив міністр освіти Дмитро Табачник. Назвати точну кількість переобладнаних туалетів міністр не зміг. Так само не сказав, у скількох школах встановили біотуалети. Такий економ-варіант ще півроку тому Табачник радив педагогам, пише ТВі, повідомляє vidgolos.com

ТВі двічі перевіряв школи на Київщині та Івано-Франківщині. Але так покращання і не помітив. Діти упродовж зими ходять у прямому сенсі до вітру.

Покращити шкільні вбиральні прем’єр, нагадаємо, наказав понад рік тому. Напередодні цього навчального року навіть погрожував звільнити директорів шкіл за невиконання своєї настанови.

“Щоби у нас жодної школи з туалетами на вулиці не залишилося. Можна це зробити? Як ви думаєте?.. Хто каже: “Ні!” – прошу підійміться”, – заявляв Азаров.

Неслухняних освітян міністр освіти пообіцяв не карати. Чиновник визнав: проблема – у відсутності грошей. І додав, що теплі вбиральні – справа місцевої влади.

“Наказати простіше всього. Ну добре, наказали – що далі? Це вирішило питання, без коштів? Якби, скажімо, представників кожної професії наказували за недобросовісну інформацію, за недотримання журналістської етики, думаю, що дуже багато б талановитих журналістів також би розорилося і десь би підпрацьовувало”, – перейшов на хамство Табачник.