https://moyagazeta.com/

У Києві посеред білого дня зарізали 26-річного таксиста (ВІДЕО)

Жорстоке вбивство таксиста сталося у Києві прямо посеред білого дня у суботу, 26 січня. 26-річного чоловіка зарізали в одному зі спальних районів Києва – на Троєщині, йдеться у сюжеті tsn.ua.

На часі міліція шукає свідків трагедії. Найімовірніше, вбивця був пасажиром таксі. Він завдав водієві смертельну рану в шию і зник.

“Я вже вийшов, коли машина вже була порожня, чоловік вже лежав мертвий у межах 15-ти метрів. Казали, що він вибіг з машини, пробігся і впав”, – розповів свідок.

Мотиви вбивства міліції поки що не відомі. Кажуть лише, що з машини нічого не зникло. У загиблого залишилося двоє малих дітей. Нагадаємо, раніше у міліції не виключали, що це могло бути пограбування, адже таке трапляється найчастіше.

“Випадки загибелі таксистів поодинокі, але нападів на них набагато більше. Це небезпечна професія, адже у таксистів при собі завжди є готівка, хоч 100-200 грн. При цьому вони працюють цілодобово, і в нічний час будь-який наркоман може напасти на них”, – пояснив начальник прес-служби столичної міліції Ігор Михалко.