https://moyagazeta.com/

У Росії справили нужду на Вічний вогонь! (ВІДЕО)

Єгиптянин у новорічну ніч справив нужду у Вічний вогонь на Алеї Героїв, а потім почав бійку з жителем міста, який зробив йому зауваження. Порушнику за дрібне хуліганство було призначено десять діб адміністративного арешту, повідомляє vidgolos.com

Пізніше щодо іноземця дізнавачі поліції порушили кримінальну справу за двома статтями КК РФ – “наруга над тілами померлих та місцями їх поховання” та “навмисне заподіяння легкої шкоди здоров’ю”.

За найбільш тяжкою зі статей йому загрожує до п’яти років позбавлення волі.

“Підозрюваний у нарузі над місцями поховання 23-річний громадянин Єгипту поміщений під варту. Такий запобіжний захід було обраний у зв’язку з тим, що непрацюючий єгиптянин, перебуваючи на волі і побоюючись відповідальності за скоєне, міг сховатися чи іншим чином перешкодити провадженню у кримінальній справі” , – повідомляє МВС.

Суд не визнав за можливе обрати щодо іноземного громадянина м’якшого запобіжного заходу у зв’язку з тим, що єгиптянин має тимчасову реєстрацію, не вчиться, не має постійного джерела доходу і негативно характеризується за попереднім місцем навчання, пояснює відомство.

Раніше за рішенням суду єгиптянин перебував під домашнім арештом.