https://moyagazeta.com/

Водій “швидкої” поспішав на виклик, а потрапив у ДТП! (ВІДЕО)

В Миколаєві правоохоронці склали адмінпротокол на водія “швидкої”, який проїжджав перехрестя на червоне світло та потрапив у ДТП, — йдеться в сюжеті tsn.ua.

Водій “швидкої” твердить, що їхав із спецсигналами та сиреною і розраховував на безперешкодну дорогу. Адже зустрічна машина мала би пропустити спецтранспорт. Того вечора водій “швидкої” хотів проскочити на червоне світло. Він поспішав, адже виклик був у передмістя, за двадцять сім кілометрів. Туди він мав доїхати за десять хвилин.

Слідчі, що розслідували ДТП, вирішили, що саме водій “швидкої” порушив правила дорожнього руху. Коментувати ситуацію відмовилися.

У ДАІ кажуть, що ситуація із спецтранспортом справді може трактуватися неоднозначно. Згідно з правилами дорожнього руху водії машин із червоними та синіми маячками і сиренами можуть ігнорувати світлофор, дорожню розмІтку та знаки. Але в коментарях та роз’ясненнях ідеться про те, що такі права не звільняють від відповідальності, якщо відбувається аварія.

Незабаром у суді вирішать чи винен водій “швидкої” і як трактувати правила дорожнього руху. Слухання справи заплановане на наступний тиждень.