https://moyagazeta.com/

Ядуха пропіарив Лабазюка: поспішив, не знав чи свідомо? (ВІДЕО)

На прес-конференції, яка відбулася 28 лютого, губернатор «проговорився» про те, що домовився із нардепом Лабазюком, щоб той надав спонсорську допомогу футбольному клубу «Динамо», передає ye.ua

На запитання журналістів, яка ситуація наразі із футбольним клубом і чи можуть спортсмени розраховувати на підтримку влади, губернатор зазначив, що влада готова була допомогти фінансово, але – це приватна структура.

Дослівно фраза звучала так: «Вчора (27 лютого – авт.) я переговорив із народним депутатом Сергієм Лабазюком, щоби він надав спонсорську допомогу – 80 тисяч гривень, щоб наш футбольний клуб не втратив ліцензію. Клуб – це приватна структура. Ми готові були допомогти і з обласного бюджету, але згідно з діючим законодавством це неможливо».

Сьогодні у прес-службі нардепа Лабазюка нам повідомили, що насправді ситуація не зовсім така, як її представив губернатор.

«Про допомогу ФК «Динамо» мова велася вже давно, але не про виділення всієї суми, – заявили у прес-службі. – Сергій Петрович долучився до співфінансування, проте, це разова допомога».

Загалом на утримання клубу, за словами губернатора, потрібно 1 мільйон 200 тисяч гривень.

З власних джерел стало відомо, що до співфінансування, окрім Сергія Лабазюка, «попросили» долучитися ще двох його колег-нардепів. Про кого саме йде мова, поки невідомо.

Богдана Хмельницька
Фото pfl.ua