https://moyagazeta.com/

Два потужні землетруси сталися в Ірані (ВІДЕО)

 Сербський пенсіонер, який застрелив 14-тьох односельців, був ветераном югославської війни. Правоохоронці повідомили, що у 90-тих Любіца Богданович воював на сході Хорватії. Шістдесятирічний чоловік не перебував на обліку в поліції або під наглядом психіатра. Ще у вісімдесятих він отримав ліцензію на зберігання вогнепальної зброї. Із неї і розстріляв 16 рідних та сусідів, 14 з яких поранив смертельно. Двоє нині – у тяжкому стані у шпиталі. Там же перебуває і вбивця – він спробував вкоротити собі віку, але не вийшло.

Драган Радосавлевич, сусід:

– Цього чоловіка звуть Любіца Богданович. Він намагався вбити все селище! До цього він виглядав нормальною, спокійною людиною, хорошим сусідом. Тільки Богові відомо, що на нього найшло.

Трагедія сталася в селищі Велика Іванка за 50-т кілометрів на південь від Белграда. Правоохоронці з’ясовують причину такої агресії.

У вірменській столиці тисячі людей вийшли на протест. Мітингувальники виступають проти інавгурації президента Сержа Саргсяна. Політика переобрали на другий термін ще в лютому. До цього Саргсян обіймав президентський пост з весни 2008-го. На цьогорічних виборах за нього віддали свої голоси 58 % виборців. А за його опонента Рафі Овванисяна – 37. Після виборів Овванисян заявив про масштабні фальсифікації з боку суперника. Утім міжнародні спостерігачі інформацію не підтвердили. Але попри це опозиціонер оголосив про марш протесту під назвою “Революція привітання”. Зранку кілька тисяч його учасників зібралися на Площі свободи в Єревані. Мітингувальники намагалися пройти вулицями міста, однак їхню ходу заблокувала міліція. Протест не завадив Саргсяну офіційно обійняти посаду президента – кілька годин тому на спеціальному засіданні парламенту він склав присягу гаранта.

Маргарет Тетчер поховають 17-го квітня. Жалобна церемонія відбуватиметься у Лондонському Соборі святого Павла. “Залізна леді” Сполученого Королівства померла від інсульту напередодні вранці – у кріслі з книгою в руках. Маргарет Тетчер було 87-м років. З великої політики баронеса пішла у 90-х. Світу вона запам’яталася блискавичним успіхом під час війни на Фолклендських островах і приборканням шахтарських страйків. На держустановах країни – схилено прапори. Більшість британців сумує через смерть улюбленого Прем’єра, однак є й такі, в яких смерть Тетчер викликала полегшення. Сотні британців відзначили цю подію вуличними парадами.

Джерело: http://1tv.com.ua