https://moyagazeta.com/

На Рівненщині дитину вивезли в ліс, познущалися і зняли це на мобільний (ВІДЕО)

 Проти хуліганів порушили кримінальну справу, проте у підсумку винних не покарали навіть штрафом. Постраждала сторона шукаючи справедливості нині звертається у всі можливі інстанції. У розпорядження «ВСЕ» потрапили копії документів із вже закритого кримінального провадження, а також скандальне відео із тої злощасної ночі у лісі.

Ця історія перемістилася у публічну площину після того, як до громадської ради при УМВС Рівненської області звернулася родина із Костопільщини із скаргою на те, що місцеві правоохоронці закрили кримінальне впровадження у справі про побиття їхнього неповнолітнього сина.

– Батьки постраждалого розповіли, що одного вечора їхній син – 14-річний хлопчик вийшов на вулицю погуляти. Зустрів хлопців-односельчан, на кілька років старших від нього. Вони запросили підлітка на дискотеку до місцевого клубу – як то кажуть, за компанію. Неповнолітній зрадів такій пропозиції від старших хлопців і, звичайно ж, погодився. Після дискотеки старші хлопці пішли до магазину, придбали горілки та пива. За словами батьків постраждалого, їхнього сина напоїли пивом, а потім і горілкою, від чого той відразу ж сп’янів, зважаючи на свій вік.

Після того «старшаки» посадили його на мотоцикл і вивезли до лісу, де почали з нього знущатися, бити та принижувати його. Потім хлопці взяли мобільний телефон підлітка, і знущаючись з нього знімали це на відео, щоб пізніше викласти цей запис в інтернет, – розповів член громадської ради при УМВС Рівненської області Василь Лещук, у підтвердження своїх слів надавши це відео у розпорядження сайту «ВСЕ».

http://vse.rv.ua