https://moyagazeta.com/

У Севастополі розпочалася “війна” за дельфінів (ВІДЕО)

 Обурені працівники разом із групою підтримки севастопольців двічі штурмували дельфінарій. Люди намагалися війти крізь вікна, розбити стіни. Та у відповідь дістали сльозогінний газ, холодний душ і каміння. У дельфінарії події називають “рейдерським захопленням”, натомість, їхні супротивники кажуть, що виконували рішення суду., — йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

За словами співробітників дельфінарію, о восьмій ранку зо два десятки невідомих вдерлися на територію. Кремезні чоловіки силоміць випхали людей на вулицю та забарикадувалися всередині. Співробітники дельфінарію на знак протесту перекрили дорогу в центрі Севастополя. Потім спробували влізти через вікна, однак у відповідь дістали порцію суміші з вогнегасника.

 До дельфінарію тим часом підтягнулися севастопольці. У хід пішла болгарка, люди намагалися вирізати діру в стіні, як раптом на натовп полилася вода. А потім з обох боків полетіло каміння.

Під обурення севастопольців міліцейський кордон посилили беркутівцями. Зрештою на територію пустили севастопольських депутатів та журналістів. Пояснювати ситуацію взявся чоловік, який відмовився назватися. Але його швидко ідентифікували — це одеський депутат-комуніст Андрій Кисловський. Він зауважив, що КР передало власність іншому підприємству згідно рішення суду, а таке захоплення — це його виконання. Проте присутні його словам не повірили і вказали на рейдерське захоплення приміщення.

 За словами директора севастопольського дельфінарію, одеський комуніст є найзацікавленішою фігурою в цьому скандалі. Він начеб-то володіє дельфінарієм в Одесі, на третину зведеним севастопольцями, та привласнив кілька їхніх тварин. За дивним збігом, одесити стали в пригоді севастопольському фонду держмайна, який нещодавно відсудив у дельфінарію територію в центрі міста і у пятницю з’явився для виконання рішення суду. Для зберігання майна та тварин зі звільненої території, фонд держмайна чомусь обрав саме одеський дельфінарій, хоча в Криму їх безліч. З’ясувалося, що одесити самі попросили.

Джерело: http://tsn.ua