https://moyagazeta.com/

В Криму побили провідника поїзда за українську символіку

 Про це повідомив голова медіа-центру Міноборони України в Криму Владислав Селезньов. За його словами, за допомогою військової техніки чоловіки завалили паркан, і натовп увірвався в середину. Станом на 9:00 люди перебувають на території.

«Офіцери, як можуть, стримують цю масу людей, щоб вони не розтікалися по території», — сказав він.

«Ясна річ, що наші українські офіцери проти жінок силу застосовувати не стануть», — наголосив Селезньов.

Він додав, що озброєних людей, спецназу у зеленій формі з новітніми зразками стрілкових озброєнь що характерні тільки для ЗС Росіїської Федерації немає. «Є різні люди і у масках, і без масок, але озброєних немає», — сказав він.

Селезньов також додав, що по інших точках ніч пройшла спокійно.

«Скрізь наших військових намагаються вмовити перейти на сторону ЧФ РФ або йти на материкову частину України», — додав він.

За повідомленнями тернополянина Володимира Ханаса з групи «Майдан моніторинг» важка ситуація у обідню пору була у нашій українській військовій частині у селищі Перевальному, у Сімферополі біля офіційних установ (Кабінет міністрів, Верховна рада АРК) патрулі «самооборони» ведуть жорсткі перевірки, і громадським активістам і журналістам дуже важко працювати.

Українські церкви УПЦ КП і УГКЦ працюють у Криму під сильним тиском, натомість політичні партії українських демократичних сил «Батьківщина», «Удар», «Свобода» і ін. ніяк не впливають на ситуацію через свої Кримські представництва.

Безпека потягів що прибувають на півострів також не забезпечена належним чином. Так у поїзді «Ковель-Сімферополь» побили провідника тільки за носіння бушлату української залізниці. Перевірку особистих речей, невідомо за якими принципами, здійснює «самооборона Криму» у Джанкої.

http://infoprostir.te.ua