https://moyagazeta.com/

Галюциногенні гриби стануть ліками від депресії

Галюциногенні гриби можуть стати новими ліками від депресії у Великобританії. Професор Девід Натт із Імперського коледжу у Лондоні закликає переглянути законодавство в країні, яке забороняє виробництво псилоцибіну, який міститься в грибах.

Як повідомляє The Telegraph, науковець дослідив дію галюциногенної речовини на людський мозок. За словами Натта, псилоцибін заспокоює ділянку головного мозку, активність якої підвищується під час депресії.

Вчений переконує, що у його пацієнтів з депресією впродовж 2 тижнів був покращений настрій після того, як він ввів їм псилоцибін. На повноцінне дослідження він вже отримав 500 тисяч фунтів стерлінгів.

Під час випробувань 60 добровольців будуть вживати галюциногенну речовину, синтезовану хімічним шляхом. Однак, за словами Натта, почати роботу йому заважає законодавство Великобританії, яке забороняє виробництво псилоцибіну.

“Навіть якщо я доведу ефективність цієї речовини в лікуванні депресії, в країні є лише 4 клініки, яким дозволено тримати в себе такі препарати. Тож ефективність лікування буде стримана боротьбою проти наркотиків”, – каже професор Натт.

ТСН