https://moyagazeta.com/

Єдиним абсолютним протипоказанням до щеплення конкретною вакциною є анафілактична реакція на першу дозу цієї вакцини, – стверджує Ляшко

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко провів брифінг щодо ситуації із COVID-19, де назвав протипоказання до щеплення.

1 листопада Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко провів брифінг щодо ситуації із COVID-19. Про це повідомляє “ПравдаТУТ News”. 

Міністр заявив, що минулого тижня в Україні було проведено рекордну кількість щеплень актиковідною вакциною – 1 мільйон 740 тисяч. І це, за його словами, вже приносить країні перші позитивні результати — шостий день поспіль рівень госпіталізації в Україні перебуває на плато після більш ніж 3-місячного зростання.

Завдяки вакцнації за останній тиждень вдалось врятувати 1238 життів, – наголошує Ляшко.

Фото: Скриншот з брифінгу Віктора Ляшка

 Ляшко повідомляє, що майже 7,5 мільйонів людей вже завершили повний курс вакцинації проти Covid-19.

Якщо в пацієнта є протипоказання до однієї з вакцин — він має вакцинуватися іншими типами пропонованих вакцин.

Єдиним абсолютним протипоказанням до щеплення конкретною вакциною є анафілактична реакція на першу дозу цієї вакцини, – стверджує міністр. 

Фото: Скриншот з брифінгу Віктора Ляшка

Важливим зауваженням є те, що Covid-19 в анамнезі не є протипоказом до вакцинації. Відтермінування не довше, як на 3 місяці від часу перебігу Covid-19. Не є протипоказаннями також:

  • вагітність та грудне вигодовування;
  • онкологічні хвороби;
  • хвороби імунодефіциту людини.

Міністр наостанок подякував тим, хто щепився і планує це зробити.https://www.youtube.com/embed/GmkND0WMEWI?feature=oembed

Віра Коновал – pravdatutnews.com