https://moyagazeta.com/

ЖІНКА СХУДЛА НА 44 КІЛОГРАМИ ТА РОЗКРИЛА СЕКРЕТ УСПІХУ

Мешканка британського міста Лісоу, графство Мерісайд, за рік скинула 44 кілограми і змінилася до невпізнанності.

53-річна Джин Прайс страждала від бронхоектазу – розширення та деструкції великих бронхів. Через проблеми зі здоров’ям та необхідність догляду за батьком жінка відчувала сильний стрес. Справлятися із психологічним навантаженням британка намагалася за допомогою їжі.

Незабаром у Прайс діагностували діабет другого типу. Незадовго до цього брат жінки помер у віці 50 років від ускладнень, пов’язаних із тим самим захворюванням. Після цього вона вирішила взяти свою вагу під контроль та схуднути.

Прайс перепробувала усі можливі дієти. Лікар навіть прописав їй таблетки для схуднення, але після нетривалого успіху вона повнішала ще сильніше. Жінка намагалася сидіти на дієтах, але швидко кидала через постійне почуття голоду. «Зрештою, я вирішила звернутися до лікаря та зробити баріатричну операцію», – розповіла британка.

В очікуванні операції жінка впала перед входом до власного будинку та не змогла піднятися самостійно. Вона поскаржилася подрузі, що відбулося, і та порадила їй скористатися програмою для охочих схуднути. Разом із подругою британка записалася в програму і вже через півроку схудла на 31 кілограм. Баріатрична операція не знадобилася.

Схуднувши, Прайс зайнялася речами, про які раніше не могла і мріяти: стрибнула з парашутом і почала вчитися танцям у стилі кабарі. Вона підкреслила, що необхідно не стільки скорочувати кількість їжі, скільки споживається, скільки в цілому змінювати спосіб життя.

Тепер вона сама стала керівницею групи для охочих схуднути. «Йдеться не лише про правильну їжу, а й про імідж-терапію та психологію зниження ваги», — сказала вона.