https://moyagazeta.com/

СПРАВА МАКАРОВА. Події, засновані на публікації в №9 (409) від 24.03.2009 у виданні «Моя Газета+»

• Послу, Голові Представництва Європейської Комісії в Україні, пану Жозе Мануел Пінту Тейшейра
• Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини, пані Карпачовій Ніні Іванівні
• До Генеральної Прокуратуру України, Генеральному прокурору, пану Медведьку О.І.
• Міністру Внутрішніх Справ, пану Луценку Юрію Віталійовичу
• Керівнику проекту протидії корупції в Україні (UPAC) пану Роману Шлапаку
• Віце-прем’єр-міністру з євроінтеграціїї Кабінету Міністрів Україні, Пану Немирі Григорію Михайловичу.

Зазначимо також, що, на момент верстки цього номеру, до редакції видання «Моя Газета+» не надійшло жодної офіційної інформації щодо перевірок, відповідно до заяв Макарова Ігоря, опублікованих в номері №9 (409) від 24.03.2009. То ж ми і далі чекатимемо на надходження на адресу редакції думки з офіційних джерел. Що на це скаже керівництво МВС та Генпрокуратури?
В день публікації, 24 березня, з невідомих причин, офіс редакції «Моя Газета +» пропало живлення, а також телефоний зв’язок та Інтернет. В той же день, на телефон головного редактора, Людмили Луніної, стали надходити чиїсь телефонні погрози. (чоловічий голос)Невідомі погрожували доньці Людмили, та їй самій фізичною розправою.

У зв’язку з публікацією, 25 березня, на сесії обласної Ради, було заслухано доповідь керівників УМВС України в Хмельницькій області.
26 березня 2009 р працівниками МВ УМВС України в Хмельницькій області було затримано Ігоря Макарова, та доставлено у слідчий ізолятор, а в той же день, в Інтернеті, за адресою http://mia.km.ua/arc/archot/2009/03/26-03-09.htm було опубліковано статтю Віктора Коверзюка під назвою «Чорний піар по-хмельницькому».

30 березня 2009 року, з 14:00, представниками Хмельницького МВ УМВС, на чолі з полковником Мельником С.В., на території державної Хмельницької обласної телерадіокомпанії було проведено прес-конференцію, де журналістам був продемонстрований відеозапис допиту Ігоря В’ячеславовича Макарова.

Редакція видання «Моя Газета +» вкрай здивована тим фактом, що з боку пресс-служби Хмельницького МВ УМВС та Хмельницької обласної телерадіокомпанії не надійшло жодного офіційного запрошення на прес-конференцію своїм співробітникам. Таким чином, журналісти видання «Моя газета+» не отримали можливості ознайомитись з офіційною інформацією, яка має пряме відношення до публікації в № 9 (409) від 24.03.2009 «Моя Газета+», та, відповідно, не змогли поставити власні питання, в ході дискусії між журналістами та представниками Хмельницького МВ УМВС.
Хмельницький портал Повідомляє (01.04.2009 08:22), Другий тиждень у Хмельницькому обговорюють скандальну ситуацію, пов’язану з так званою «справою Макарова», неоднозначну інформацію щодо якої поширила одна з місцевих газет. «Страшна правда» – кажуть одні, «чиста видумка» – переконані інші… Пропонуємо Вашій увазі телесюжет, який показала з цього приводу обласна телерадіокомпанія «Поділля-Центр».
http://www.proskurov.info/index.php?option=com_content&view=article&id=1834:l-r-&catid=31:general&Itemid=49
Нажаль, перед друком газети, редакція не змогла отримати іншу точку зору. Натомість, начальнику МВ УМВС України в Хмельницькій області С.В. Мельнику, після публікації 24 березня 2009 р. нашою редакцією було надіслано офіційного листа. Відповідь надійшла. Пропонуємо читачам ознайомитися з перепискою. Як бачимо, перешкод для офіційного спілкування між редакцією та МВ УМВС України в Хмельницькій області не існує.

 

Лист у Хмельницьке відділення УМВС

 

Вих. № 8 від 01.04.09 Кому:

Хмельницький міський відділ УМВС України

в Хмельницькій області

29000 м. Хмельницький, вул. Пушкіна, 15,
тел. 69-22-66

Начальник Хмельницького МВ УМВС

України в Хмельницькій області
С.В. Мельник

Від кого:

Хмельницька обласна суспільно-політична газета

«Моя газета+». 29000 м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 74 тел. 8-0382-75-25-45

Головний редактор видання «Моя газета+», Луніна Л.В.

      Клопотання  

30 березня 2009 року, з 14:00, представниками Хмельницького МВ УМВС, на чолі з полковником Мельником С.В., на території державної Хмельницької обласної телерадіо­компанії, було проведено прес-конференцію, де журналістам був продемонстрований відеозапис допиту Ігоря В’ячеславовича Макарова, 1965 р. н.

Висловлюємо стурбованість тим фактом, що, за незрозумілих умов, з боку прес-служби Хмельницького МВ УМВС та Хмельницької обласної телерадіокомпанії не надійшло жодного офіційного запрошення на прес-конференцію співробітникам Хмельницької обласної суспільно-політичної газети «Моя газета+». Таким чином, журналісти видання «Моя газета+» не отримали можливості ознайомитися з офіційною інформацією, яка має пряме відношення до публікації в № 9 (409) від 24.03.2009 «Моя Газета+», та, відповідно, не змогли поставити власні питання в ході дискусії між журналістами та представниками Хмельницького МВ УМВС.

На підставі Законів України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», Закону «Про телебачення і радіомовлення», а також Конституції України, прошу надати копію відеозапису допиту Ігоря В’ячеславовича Макарова в повному обсязі та змісті, який в точності співпадає з відеозаписом, переглянутим представниками ЗМІ Хмельниччини, для зберігання в архіві редакції, а також для можливості використання у якості першоджерела публікацій, пов’язаних із інформацією, оприлюдненій в номері 9 (409) від 24.03.2009 «Моя Газета+».

За необхідності, редакція видання «Моя Газета+» готова нести матеріальні витрати, пов’язані з вартістю носія відеозапису, або передати представникам свій власний носій (пусту відеокасету чи диск ).

1 квітня 2009 р   ___________________ Луніна Л.В.

 

 

Копія телеграми у Хмельницьке відділення УМВС

 Копія телеграми у Хмельницьке відділення УМВС

 

 

 Відповідь начальника ВЗГ УМВС України в Хмельницькій області В. Л. Коверзюка на телеграму

 

 

МВС УКРАЇНИ Управління Міністерства внутрішніх справ в Хмельницькій області Відділ зв’язків з громадськістю

29000, М.Хмельницький, провул.Військкоматський, 3, тел.69-25-97,69-24-76

     

Головному редакторові Хмельницької обласної суспільно-політичної газети «Моя газета+» Луніній Л.В. М.Хмельницький, вул. Кам’янецька, 74

        Шановна Людмило Василівно!  

У відповідь на Ваш інформаційний запит від 31.03.2009 року щодо отримання доказових документів вини Ігоря В’ячеславовича Макарова повідомляю, що відносно останнього 25.05.2007 року слідчим відділом Хмельницького МВ УМВСУ порушена кримінальна справа за ознаками злочину, передбаченого статтею 190 ч.2 Кримінального кодексу України (шахрайство). На даний час по справі провадиться досудове слідство, а тому надати інформацію щодо доказів, які підтверджують вину Макарова, не є можливим відповідно до чинного законодавства. Вказана інформація може бути Вам надана після розгляду справи у суді.

Що стосується офіційної позиції керівництва Хмельницького МВ УМВСУ в Хмельницькій області з приводу розміщених на сторінках вашого видання звинувачень Макарова І.В. на адресу працівників міліції, то вона була оприлюднена під час брифінгу, який відбувся 30 березня 2009 року в приміщенні Хмельницької обласної телерадіокомпанії за участю представників обласних та центральних ЗМІ.

Запросити Вас на згаданий брифінг не представилося можливим, оскільки редакція газети, яка знаходиться за адресою: М.Хмельницький, вул.Кам’янецька, 74, була зачинена, а надані Вами номери стаціонарних та мобільних телефонів не відповідали.

  Начальник ВЗГ УМВС України                                                                     в Хмельницькій області В.Л.Коверзюк   Вих. 30/37 від 01.04.2009 року      Лист у Хмельницькі ТРК (редакція володіє оригіналами листів з відмітками про одержання) Для “33 каналу” було надіслано заказний лист, ЧЕК про оплату знаходиться в редакції “Моєї газети+”   Кому: ТРК: „33 КАНАЛ” „Поділля центр” „Ексклюзив” „Місто” Від кого:

Хмельницька обласна суспільно-політична газета

«Моя газета+». 29000 м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 74 тел. 8-0382-75-25-45

Головний редактор видання «Моя газета+», Луніна Л.В.

        Заява  

30 березня 2009 року, з 14:00, представниками Хмельницького МВ УМВС, на чолі з полковником Мельником С.В., на території державної Хмельницької обласної телерадіо­компанії, було проведено прес-конференцію, де журналістам був продемонстрований відеозапис допиту Ігоря В’ячеславовича Макарова, 1965 р. н.

Висловлюємо стурбованість тим фактом, що, за незрозумілих умов, з боку прес-служби Хмельницького МВ УМВС та Хмельницької обласної телерадіокомпанії не надійшло жодного офіційного запрошення на прес-конференцію співробітникам Хмельницької обласної суспільно-політичної газети «Моя газета+». Таким чином, журналісти видання «Моя газета+» не отримали можливості ознайомитися з офіційною інформацією, яка має пряме відношення до публікації в № 9 (409) від 24.03.2009 «Моя Газета+», та, відповідно, не змогли поставити власні питання, в ході дискусії між журналістами та представниками Хмельницького МВ УМВС.

На підставі Законів України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», Закону «Про телебачення і радіомовлення», а також Конституції України, прошу надати в повному обсязі архівну копію відеозапису сюжету про вищезгадану прес-конференцію, трансльовану в ефірі Вашого телеканалу 30, 31 березня 2009 р., для зберігання в архіві редакції, а також для можливості використання у якості першоджерела публікацій, пов’язаних із інформацією, оприлюдненій в номері 9 (409) від 24.03.2009 «Моя Газета+».

За необхідності, редакція видання «Моя Газета+» готова нести матеріальні витрати, пов’язані із вартістю носія відеозапису, або передати представникам ТРК свій власний носій (пусту відеокасету).

   

1 квітня 2009 р           ___________________ Луніна Л.В.

 

 

 

Жодної офіційної інформації, окрім опублікованого тут листа, від МВ УМВС України в Хмельницькій області, на адресу редакції, не надходило. Тому, користуючись єдиним наявним, на цей момент, джерелом офіційної інформації з сайту УПРАВЛІННЯ МВС У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ, пропонуємо нашим шановним читачам ознайомитися з текстами, за наявними адресами

http://mia.km.ua/arc/archot/2009/03/26-03-09.htm (Чорний піар по-хмельницькому)
http://mia.km.ua/foto/text/zvern.doc (звернення ошуканих громадян)
http://mia.km.ua/foto/text/pozov.doc (позовна заяву)

Також, пропонуємо читачам ознайомитись з альтернативною точкою зору. Як завжди, ми висловлюємо надію на залучення до дискусії фахівців-юристів і готовність до висвітлення багатьох точок зору, що відповідає демократичним принципам та законодавству України. Матеріали публікуються без скорочень та правок.

 

Автор: Наш кор. для Моєї газети+