https://moyagazeta.com/

Тільки факти від нашого ГЕНЕРАЛА

«Шановна президія, шановні присутні в цьому залі. Я вдячний Івану Леонтійовичу, що ми внесли деяку ясність, тому що буквально ось газета “Моя” випустила такий, як би сказати, красивий на всю повністю газету ось такий піар, що міліція, як кажуть, діє не в рамках закону. Я коротко проінформую, що ж вона несе (репліка з залу: «Видання зветься «Моя газета»). Ну то скажіть, що це „Моя газета”, сказать, що ваша? Це назва, я хочу сказати, це назва газети, називається вона „Моя газета”. Приватна газета, вона не має відношення ні до державних, ні до комунальних закладів, органів засобів масової інформації.

Я коротко тому, що вас розумію, вашу усталість від сьогоднішньої роботи. Ітак, значить, у відповідності тут ідеться про те, що міліція досить нетактовно в незаконному порядку діє проти Макарова. Хто ж такий Макаров? Значить, 25.05.2007 року начальником нашого підрозділу ДСБЕС була порушена кримінальна справа №19/2278 Макарова Ігоря В’ячеславовича за ознаками злочину, передбачено статею 190 ч.2 Кримінального кодексу України. Стаття 190 – це шахрайство. Приводом порушення кримінальної справи послужили матеріали перевірки по заявам громадян Повх, Криштановської, Слободян, Криштановського, Сисак, Данилюк, Чебанюк, Мазур, Мазур, Андреєва, щодо шахрайських дій громадянина Макарова, та явка з повинною Макарова самого. Вивченням матеріалів кримінальної справи встановлено: Макаров Ігор В’ячеславович, перебуваючи у місті Хмельницькому, переконав громадян в тому, що він є представником ВПК Російської Федерації “Рубін КОМ ЛТД” “ВАТ Московський радіозавод ТЕМП” та директором Хмельницької філії РУБІКОМ ЛТД, якими він насправді не являеться.

Під виглядом матеріального забезпечення Хмельницької філії РУБІКОМ ЛТД, якої не існувало на той час вже, шляхом мовлення та неправдивих обіцянок переконав громадян отримувати кредит на придбання матеріальних ціностей, якими в подальшому шляхом обману, та зловживанню довірою заволодів, не маючи наміру повертати їх законним власникам, Так, в період часу з грудня 2006 року по квітень 2007 року Макаров шляхом обману заволодів майном громадян тих, яких я вам перечислив, шоб я не повторявся в деякій мірі. Загальна сума склала 36 тис. 984 грн.

Під час рослідування кримінальної справи допитати Макарова Ігоря В’ячеславовича не представилось можливо, так як останній на неодноразові виклики до слідчого відділу Хмельницького міського відділу вже не з’являвся, та з місця проживання за адресою: вулиця Кармелюка, будинок 12, квартира 34 міста Хмельницького зник. В ході слідства було зібрано достатньо доказів вини Макарова, в зв’язку з чим 25.06.2007 року винесена постанова “Про прийняття в якості обвинувачення Макарова за статею 190 ч.2 та оборання запобіжного заходу – підписка про невиїзд. 25.06.2007 року того ж дня обвинуваченого Макарова оголошено в розшук. 17.10.2007 року порушено клопотання перед суддею Хмельницького міськрайоного суду про заміну мірів запобіжного заходу – підписку про невиїзд на взяття під варту, так як сам Макаров не з’являвся. Того ж самого дня Хмельницький міський суд постановив дати дозвіл на затримання Макарова для доставки його в суд під вартою. Проведенням оперативно-розшукових заходів було встановленно, що Макаров перебуває у місті Могилів Подільський Вінницької області.

Працівникам ВДСБЕС Хмельницького міського відділу неодноразово здійснювались виїзди за місцем його проживання, однак місця знаходження останнього не встановлено, так на місці і не затримано і не доставлено в суд. Вивченням особистості Макарова встановлено, що він 6.06.2000 року уже притягувався до кримінальної відповідальності за статею 143 ч.2 Кримінального кодексу України. Це редакція 60 року, тобто, ті самі шахрайські дії. І до нього в той час було застосовано закон України “Про амністію”. Крім цього, з 18.02.2000 року Макаров перебуває у Могилів-Подільському, в міському териториальному медичному об’єднанні на диспансерному обліку лікаря-психіатра з діагнозом «Розлади особистості, які завдають турбот оточуючим».

Також було встановлено, що Макаров неодноразово лікувався у Вінницькій обласній психіатричній лікарні з діагнозом “Зміщення розладу особистості, які завдають турбот оточуючим”. Згідно довідки завідуючого відділенням психіатричної лікарні №1 у місті Хмельницькому обвинувачений Макаров потребує направлення на стаціонарну судову психіатричну експертизу з поміщенням його в судове відділення для обстеження і визначення. Як кажуть, тут без зайвих. 24.10.2008 року обвинувачений Макаров у місті Могилів-Подільському був затриманий працівниками міліції, однак стан Макарова погіршився і у 22 годині 15 хвилин з діагнозом «гіпертонічна хвороба 2-го ступеня» він був доставлений в кардіологічне відділення Могилів-Подільська. Там проходив на протязі 10 днів лікування і кінцевим результатом зник з самої лікарні.

Ось, я вам коротко дав відповідь на всю публікацію цієї газети “Моя газета”. Я хотів би сказати про те, що, безумовно, повірьте мені, я не хочу сказать за чистоту рядів органів справ, у нас є багато працівників міліції, яких ми звільняємо. Але скажіть мені, будь ласка, яким ж мені тоді шляхом вести боротьбу, захищати законні інтереси тих людей, які ошукані. Таких в нас людей сьогодні з кожним місяцем і роком збільшується. І ошуканих людей, особливо під егідою в страхових компаніях, пірамід фінансових, ви знаєте, наскільки їх багато є.

Ось буквально недавно навіть апеляційним судом винесено рішення доволі таке серйозне, я рахую, і позбавили керівника такої піраміди на 10 років позбавлення волі. Але я хотів би, щоб, користуючись нагодою, щоб ви усвідомили, наскільки не просто, не легко нам сьогодні працювати. Я не хотів би при цьому всьому перебільшити і перевищити повноваження працівників міліції, а працювати сугубо у тих, в тому нормативно-правовому полі, або, скажем, правовому полі, щоби не допускати самих порушень, тому що ми тільки за минулий рік звільнили з органів прав області 458 співробітників.

Но разом з тим, повірте мені, що для мене, як для керівника обласної міліції, не дає право бути байдужим до таких публікацій. Я, звичайно, на публікацію роблю службове рослідування, у нас є достатньо підстав притягнути редактора цієї газети до відповідальності і стягнути борг в ту суму, яку я визначу і відправити школі-інтернату. Нехай дітки будуть мати і тим самим розую і роздіну до самого кінця. Якщо нема запитань, я думаю, тут очевидно – приватна газета нашої однієї громадянки Хмельницького, яка досить красиво себе почуває і я не хочу більше висказувати, тому що це, вибачте мені, я повинен нести відповідальність за свої слова. Я вдячний».
 

Автор: Информационная служба Моей газеты+