https://moyagazeta.com/

Геращенко пояснила, що означає особливий статус для районів Донбасу

 Закон України про особливий статус окремих районів Донеччини та Луганщини напрацьовується.

Про це заявила нардеп Ірина Геращенко в ефірі ток-шоу “Право на владу” на каналі 1+1. Вона зауважила, що “мінський протокол” передбачає появу закону України про особливий статус певних районів Донбасу та про амністію. Нині ці законодавчі акти напрацьовуються. Наступного тижня їх можуть обговорити у парламенті. Геращенко зауважила, що у законі про особливий статус не буде йтися про федералізацію.

Вона нагадала слова президента України Петра Порошенка про децентралізацію. Мовляв, особливий статус передбачатиме більше економічних і гуманітарних прав для регіонів. 

Депутат прогнозує непросту дискусію із приводу закону про особливий статус у Верховній Раді. Також вона переконана, що українська влада має прийти в міста, які звільнені від окупантів.

Геращенко переконана, що нові депутати мають представляти місцеве населення. Читайте також: Луганські бойовики не задоволені пропозицією Порошенка про особливий статус Донбасу Нагадаємо, що раніше політологи розповіли, чим може обернутися спецстатус для Донбасу.