https://moyagazeta.com/

“Самопоміч” вимагає від Яценюка перерахувати тарифи на комуналку

Про це під час погоджувальної ради заявив голова фракції “Об’єднання “Самопоміч” Олег Березюк.

Депутат зазначив, що протягом кількох тижнів у ВР працює робоча група з перевірки обґрунтованості вартості тарифів, проте виконавчі структури не надають об’єктивної інформації, необхідної для перерахунку.

“Виконавчі структури державної влади, від НАК “Нафтогаз” до Мінпаливенерго, не знають ні реальних цифр, ні форм нарахування тарифів. Показники у наданих ними звітах постійно змінюються – то у сховищах перебуває 2,5 млрд кубометрів газу, то 3,5 млрд кубометрів; то для потреб населення потрібно 13,3 мрлд кубометрів, то 14,5 млрд кубометрів”, – констатував депутат.

Олег Березюк наголосив, що кожен неврахований або врахований помилково кубометр газу впливає на вартість тарифу, тому виконавчі органи влади зобов’язані провести якісний обрахунок всіх показників, що впливають на вартість тарифу.

Нагадаємо, уряд України пропонує для уникнення подальших політичних спекуляцій щодо економічної обгрунтованості встановлених тарифів на житлово-комунальні послуги провести їхній аудит за участю чотирьох найбільших міжнародних компаній.

Джерело: Телеканал новин “24”