https://moyagazeta.com/

США оцінили потенціал України в 40 мільярдів

“Саме цю цифру називають сьогодні всі експерти, з якими я спілкуюся, оцінюючи потенціал і можливості України”, – зазначив дипломат.

У той же час, Теффт підкреслив, що для того, щоб Україна досягла такого припливу іноземного капіталу, необхідна більш прозора судова система та законодавча база.

“Інвестор повинен розуміти, що якщо раптом виникнуть якісь проблеми і суперечки, яким чином він зможе захистити свої інвестиції. Я про ці речі говорив в Києві, але я також прошу звернути на це увагу керівників місцевих органів влади”, – сказав посол США звертаючись до керівництва області.

Зі свого боку Шишацький зазначив, що на сьогоднішній день президентом, урядом і місцевими органами влади робляться кроки з дерегуляції бізнесу.

Як приклад, він навів роботу регіонального центру адмінпослуг “Відкрита влада”, який працює за принципом “єдиного вікна”, де менш ніж за рік, що минув з моменту його відкриття, юридичним та фізичним особам видано більше 30 тисяч документів дозвільного характеру.

Нагадаємо, раніше посол США в Україні Джон Теффт повідомив, що американським компаніям складно працювати в Україні, зокрема через рейдерські атаки та відсутність справедливого розгляду в судах.

Партнеры Всемирного банка хотят вложить в Украину миллиарды

Як повідомлялося раніше, індекс інвестиційної привабливості України, який розраховується Європейською Бізнес Асоціацією, у першому кварталі 2013 року залишився незмінним у порівнянні з показником кінця минулого року – 2,12 балу з п’яти можливих.

Источник: UBR