У магазинах Хмельницького подешевшає молоко

Але на фоні останніх подорожчань, для пересічних хмельничан навіть найдешевші продукти незабаром можуть стати справжнім делікатесом.

Щоб хоч якось зменшити ріст цін на найважливіші продукти харчування, такі як молоко сметана, масло, сир та куряче м’ясо Антимонопольний комітет України рекомендував 10 найбільшим торговельним мережам знизити вартість цих товарів до економічно-обгрунтованого рівня. Окрім того, супермакети зобов’язуються надалі безпідставно не підвищувати ціни на цю категорію товарів. Також їм було рекомендовано надалі укладати договори напряму з виробниками.

Зниження цін відбудеться у магазинах ЗАТ “Фуршет”, ВАТ “МегаМаркет”, ВАТ “АТБ-маркет”, “ПАККО-холдинг”, Торгово-промисловій корпорації “Fozzy Group”, ТОВ “ЕКО”, “Metro Cash & Carry Україна”, ТОВ “Фудмаркет”, ТОВ “Ашан Україна” і ТОВ “Адвентіс”.

Очікується, що у магазинах у два етапи на 10 та на 5 % подешевшає твердий сир торговельної марки “Тульчинка”. З 66,45 до 59,8 та 56,82 грн/кг (без ПДВ) подешевшає й оптова вартість твердого сиру “Російський” цієї ж торговельної марки. Також на 3 % знизяться й оптово-відпускні ціни на масло“Тульчинка”. У свою чергу ДП “Мілкіленд-Україна” також обіцяє на 10% знизити роздрібні ціни на твердий сир ТМ “Добряна”. Деякі товари компанії “ЮНІМІЛК” знизяться у вартості в середньому на 5 %. Куряче філе, яке виготовляється підприємством “Миронівський хлібопродукт” подешевшає з 33 до 32 грн/кг.

Хмельницьким обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України рекомендовано ЗАТ фірма “Бакалія” провести відповідне зниження цін на молочні продукти та курятину в своїй мережі магазинів та надалі утриматись від безпідставного підвищення цін.

Безперечно, таке зниження цін дасть змогу хмельничанам трішки заощадити, але чи не стане це приводом для підвищення вартості інших продуктів харчування?

Автор: Хмельницький бізнес портал