https://moyagazeta.com/

25 обдарованих дітей Хмельницького отримуватимуть стипендії міської ради

Серед нинішніх стипендіатів – переможці Всеукраїнських предметних олімпіад, Міжрегіональних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, фестивалів, переможці конкурсу-захисту дитячих наукових робіт при Малій Академії наук.

Відповідно до Положення, впродовж навчального року, з 1 вереня 2011 року до 1 липня 2012 року кожен з переможців конкурсу отримуватиме стипендію у розмірі 130 грн. щомісячно.

Як кажуть в міському управлінні освіти, досвід довів, що таке матеріальне заохочення сприяє мотивації до самореалізації учнів. Окрім того, щороку підвищується рівень конкурсних робіт здобувачів стипендії міської ради. Окрім того, вже в такому віці юні хмельничани мають досить суттєві досягнення в галузі освіти.

Ось повний перелік обдарованих дітей Хмельницького:

1. Білозор Сергій Олександрович, учень 10 класу Хмельницького ліцею №17, який посів ІІ місце у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з основ економіки.

2. Главацький Тарас Ярославович, учень 10 класу Хмельницького технологічного багатопрофільного ліцею, який посів ІІІ місце у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з основ правознавства.

3. Голуб Аліна Ігорівна, учениця 11 класу Хмельницького ліцею №17, яка посіла ІІ місце у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, ІІІ місце ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

4. Гребенюк Богдан Юрійович, вихованець авіамодельного гуртка Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва, який посів ІІ місце на Всеукраїнських змаганнях з авіамодельного спорту, ІІІ місце у Першості України з авіамодельного спорту.

5. Гриб Дмитро Русланович, учень 9 класу Хмельницького навчально-виховного об’єднання №9 , який посів ІІІ місце у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

6. Демко Андрій Сергійович, учень 11 класу Хмельницького технологічного багатопрофільного ліцею за найкращу науково-дослідну роботу у Міжнародному конкурсі з українознавства.

7. Касянчук Лінда Валеріївна, учениця 11 класу Хмельницької загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1, яка посіла ІІ місце у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з іспанської мови.

8. Кемаєв Владислав Олександрович, вихованець судномодельного гуртка Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва, який посів ІІ місце у Міжрегіональному конкурсі з масштабного моделювання «Мікромодель 2010», І місце у Всеукраїнській виставці-конкурсі учнівської молоді з історико-технічного стендового моделювання.

9. Клімчук Святослав Олександрович, учень 11 класу Хмельницького технологічного багатопрофільного ліцею, який посів ІІІ місце в інтернет-олімпіаді Міжнародного конкурсу з українознавства, лауреат Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням.

10. Коваль Крістіна Олександрівна, учениця 10 класу навчально-виховного комплексу №2 м. Хмельницького, яка посіла ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

11. Кочмарська Наталія Олександрівна, учениця 11 класу Хмельницького технологічного багатопрофільного ліцею, дипломант Міжнародного конкурсу «Мій рідний край».

12. Лавро Владислав Михайлович, учень 11 класу Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20, який посів ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

13. Лук’янова Валерія Валеріївна, учениця 10 Хмельницької гімназії №1, яка посіла ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

14. Мальований Костянтин Васильович, учень 11 класу Хмельницької гімназії № 2, який посів ІІІ місце у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання.

15. Осанюк Росіна Вадимівна, учениця 9 класу Хмельницької спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, яка посіла ІІ місце у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови.

16. Петерчук Інна Олегівна, учениця 9 класу Хмельницького навчально-виховного комплексу №10, яка посіла ІІ місце у Міжнародному конкурсі з українознавства.

17. Ринда Вікторія Андріївна, учениця 10 класу Хмельницької загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1, яка посіла ІІ місце у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

18. Романчук Уляна Олександрівна, вихованка Зразкового художнього колективу України студії естрадного співу «Перлинки Поділля» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва, яка посіла ІІІ місце у Першому Всеукраїнському фестивалі-конкурсі юних вокалістів «Пісня над Бугом», Гран-Прі у Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Королівство мистецтв», ІІ місце у Міжнародному конкурсі спілки союзу вокалістів «Гранд-Прікс в Україні».

19. Саблук Олександра Андріївна, учениця 11 класу навчально-виховного об’єднання №5 міста Хмельницького імені Сергія Єфремова, яка посіла ІІ місце у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови.

20. Савчук Любов Вікторівна, учениця 11 класу навчально-виховного об’єднання №5 міста Хмельницького імені Сергія Єфремова, яка посіла ІІ місце у Міжнародному конкурсі з українознавства, ІІ місце в інтернет – олімпіаді з українознавства.

21. Сендель Ірина Віталіївна, учениця 8 класу Хмельницької середньої загальноосвітньої школи №18 І-ІІІ ступенів ім.В.Чорновола, яка посіла ІІ місце у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

22. Сивак Анастасія Сергіївна, учениця 10 класу Хмельницької спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, яка посіла ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

23. Стремецька Мирослава Станіславівна, учениця 11 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №29 м. Хмельницького, яка посіла ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

24. Шевчук Анастасія Володимирівна, учениця 9 класу Хмельницького ліцею №17, яка посіла ІІ місце у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання.

25. Шулим Ігор Валерійович, учень 10 класу Хмельницької спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, який посів ІІ місце у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови.

 

Ольга Лисиця