https://moyagazeta.com/

Художні ребуси Олександра Антонюка розгадували хмельницькі гімназисти в музеї історії міста

Напередодні Дня художника в музеї історії міста Хмельницького на екскурсії у залі мистецтв учні 5-х класів гімназії №1 не лише ознайомились з творчістю відомого хмельницького художника Олександра Антонюка, а й мали змогу долучитись до такої цікавої та інтерактивної форми пізнання живопису, як розгадування художніх ребусів.

Творча манера художника талановито своєрідна, самобутня і є симбіозом іконопису, наїву та символізму, неодмінно насиченим філософським сенсом. Його роботи сповнені таємними знаками, що поєднують полотна, створюючи затишний, ні на що не схожий дивосвіт Олександра Антонюка. І розмаїття його втаємниченого художнього бачення вирізняється неповторним авторським почерком серед будь-яких полотен.

Колективна дешифрація творчих загадок та таємних знаків на полотнах художника настільки захопила школярів, що долучитися до розгадування філософських таємниць захотілося кожному.

Нагадуємо, що персональна виставка живопису Олександра Антонюка в музеї історії міста триває впродовж жовтня. Записатися на нестандартну інтерактивну екскурсію можна за телефоном 65-53-94, або за адресою музею – вул. Проскурівська, 30.

Тож, ласкаво просимо у дивовижний і затишний світ казкаря-філософа із пензлем у руці.

Вікторія Папонова, хранитель фондів музею

Фото Ігоря Западенка