https://moyagazeta.com/

Необхідно зберігати повноцінну життєдіяльність суспільства

 У відповідь на висловлену довіру прем’єр-міністр наступного дня запевнив, що усі гострі питання і складні проблеми, які виникли будуть обов’язково розв’язані. Хочеться вірити, що блокування державних установ, органів виконавчої влади не матиме важких наслідків для життєдіяльності суспільства. Це важливо, щоби люди могли вчасно отримати усі виплати, та й загалом, щоб жодна із систем функціонування суспільства не випадала з нормального робочого ритму. Більше того, я впевнена, що містам-страйкарям варто подумати про наслідки своїх дій. Неспокій стихає, та головне, щоб він не залишив після себе неприємних відбитків.
Наближається кінець календарного року, а це особливе навантаження у будь-якій роботі. Я понад 30 років працювала провідним економістом теперішнього «Укрелектроапарату», тому знаю про що говорю. Усі організації підводять річні підсумки. Особливе навантаження зараз приходиться і на бюджет, з якого необхідно вчасно та в повному обсязі профінансувати різні виплати, заробітні плати працівникам державних установ. В кінці-кінців – я, як і всі мої знайомі пенсійного віку, переживаю аби вчасно отримати пенсію. Переконана, що усі сили варто направити саме на ці процеси. Та й загалом хочеться вже готуватися до приємних новорічних свят. Адже новорічні і різдвяні свята в Україні мають неабияку значимість.
До речі продовжуючи тему бюджетів неможливо оминути увагою озвучений у своєму інтерв’ю Президентом України Віктором Януковичем пріоритет у розвитку регіонів, який закладається у держбюджеті на 2014 рік. На розвиток кожної області буде закладено десятки мільярдів гривень. Мене, як хмельничанку, ця звістка не може не тішити.
Ще раз хочу наголосити, що певне внутрішнє заспокоєння надає поступова стабілізація суспільно-політичної ситуації в країні. Хочеться вірити, що усі виступи не перетнуть межу миру та спокою і за кілька днів в суспільстві буде досягнуто консенсусу.

Пенсіонер, економіст зі стажем
Болдінська Ганна Лаврентіївна