https://moyagazeta.com/

В Хмельницькій області виготовляли фальсифіковану … мінералку “Меджибіж”

На етикетці було заначено: «Справжня джерельна Меджибіж”, адреса джерела: смт. Летичів, вул. Щорса». Фактично ж вода розливається відповідно до договору з комунальним госпрозрахунковим підприємством „Злагода” (смт. Летичів), яке має ліцензію на централізоване водопостачання та водовідведення.

«Вода „Меджибіж” насправді розлита із системи господарсько-питного водопостачання – «з крану». Розміщення на етикетці інформації «питна натуральна природна столова сильногазована «Справжня джерельна „Меджибіж”» вводить в оману споживача і ущемляє його права, оскільки споживач має право на одержання необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про продукцію, що забезпечує можливість її свідомого і компетентного вибору.

Крім того, дії товариства містять ознаки недобросовісної поведінки товариства на ринку по відношенню до конкурентів, – повідомив голова Відділення Віталій Олуйко. – За результатами роботи поточного року ми складемо реєстр недобросовісних підприємств області – «Чорну книгу» – і оприлюднимо серед мешканців нашого регіону. Буде складена і «Біла книга», куди ми внесемо добросовісних конкурентів, які працюють у рамках чинного законодавства, що сприятиме вихованню антимонопольної культури».
 

Источник: Пресслужба Хмельницького територіального відділення АМКУ