35-річного чоловіка підозрюють у зґвалтуванні півторарічної падчірки

Про свої страшні здогади з цього приводу у міліцію повідомила 31-річна матір маленької дівчинки. Славутчанка повернулася уночі з розважального закладу і виявила, що її дитина вся у синцях і має характерні тілесні ушкодження, а п‘яний співмешканець спить поруч. Жінка викликала міліцію і медиків. Маля негайно госпіталізували до лікарні, а правоохоронці тим часом взялися за розшук підозрюваного, який, відчувши неладне, до їх приїзду устиг втекти з місця події.

Близько першої години ночі чоловіка затримали в одному з розважальних закладів міста, де він в стані алкогольного сп‘яніння вчинив дрібне хуліганство. За адміністративне правопорушення, передбачене статтею 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення, Славутський районний суд наклав на молодика адміністративний арешт строком на 10 діб. На даний час він перебуває у ізоляторі тимчасового тримання Славутського райвідділу міліції. Щодо побиття і будь-яких протиправних дій відносно падчірки, то підозрюваний запевняв, що був дуже п‘яний і нічого не пам‘ятає. Слід зазначити, що чоловік раніше уже мав проблеми із законом і провів 12 років за ґратами за вбивство та зґвалтування.

Не вирізняється особливими моральними чеснотами і сама матір маленької жертви насилля. Жінка загалом має трьох дітей. Усі — від різних чоловіків. Відносно 12-річного та 5-річного хлопчиків вона уже позбавлена батьківських прав, діти перебувають під опікою прабабусі. За неофіційною інформацією, пані вагітна четвертою дитиною. З новим співмешканцем вона проживає близько півроку.

Наразі потерпілу дівчинку обстежили фахівці районної та обласної лікарень, стан її здоров‘я задовільний. Попередньо кримінальна справа відносно молодика порушена за частиною 1 статті 125 Кримінального кодексу України — нанесення умисних легких тілесних ушкоджень. У рамках розслідування обставин справи призначено необхідні експертизи для встановлення тяжкості тілесних ушкоджень.

ІННА ГЛЕГА