https://moyagazeta.com/

У Камґянці-Подільскому намагалися нелегально захопити центральний ринок!

Народний депутат Володимир Мельниченко спільно з групою невідомих осіб намагалися захопити владу на центральному ринку міста, пише vlasti.net

Під час зібрання Кам’янець-Подільського споживчого товариства, яке керує ринком і за згодою Укоопспілки призначає його директора, народний обранець, скориставшись своїм посвідченням народного депутата, провів до зали засідання близько 50 невідомих осіб.

Саме вони під керівництвом депутата спочатку намагалися силоміць увійти до приміщення, де відбувалося засідання, а потім зірвали його.

Незважаючи на попередження учасників споживчого товариства про порушення законів «Про кооперацію» та «Про споживчу кооперацію», згідно з якими представники влади не мають права впливати на внутрішні справи кооперативних об’єднань, Володимир Мельниченко відкрито заявив про те, що зібрання не є легітимним і його учасники нічого «не вирішують». Проте, щоб «навести лад на місцевому ринку», нардеп запропонував кандидатуру наближеної до нього людини.

Однак голосування за нового голову товариства так і не відбулися, оскільки зібрання вимушені були закрити через присутність сторонніх осіб.

Напередодні ж зборів товариства його членів намагалися залякати невідомі люди нібито від імені влади та змусити не приходити на захід. Мотивували це тим, що жодне рішення не буде визнане легітимним. Не дивлячись на це, на зібрання прийшло 37 уповноважених з 47.

Довідково:

Стаття 3 Закону «Про споживчу кооперацію України»: Незалежність споживчої кооперації Споживча кооперація незалежна у своїй діяльності від органів державної влади, політичних партій та громадських організацій. Забороняється будь-яке втручання, що може обмежувати права споживчої кооперації або перешкоджати їх здійсненню, якщо це е передбачено законом).

Стаття 37 Закону «Про кооперацію України»: Взаємовідносини між державою і кооперативними організаціями Держава гарантує додержання прав і законних інтересів кооперативних організацій та їх членів, максимально сприяє розвитку і зміцненню їх господарської самостійності.

Власність кооперативних організацій є недоторканною, перебуває під захистом держави і охороняється законом. Забороняється втручання органів державної влади та органів місцевого самоврядування фінансово-господарську та іншу діяльність кооперативних організацій, крім випадків, прямо передбачених законом).