https://moyagazeta.com/

“Берег надії” приймає гостей

Від початку року курс оздоровлення у Центрі пройшли 94 особи. У 2010 році на діяльність закладу передбачено з міського бюджету 469,9 тис.гривень.
У минулих роках, зокрема, в 2008 році виділено на придбання автомобіля для перевезення інвалідів-візочників – 101,0 тис.грн. і 100 тис.грн. на придбання путівок для 70 осіб з обмеженими можливостями разом із супроводжуючими. В 2009 році для функціонування Центру було виділено 300,0 тис. грн., в тому числі 118 особам надано путівки до рекреаційного центру “Берег надії” на загальну суму 198,9 тис. гривень.

Центр займає площу у 600 кв. м., в ньому створені належні умови для надання необхідних послуг. Кількість місць – 24. Комфортабельні номери на 2 особи, їдальня, ігрова кімната, кімната трудотерапії, кімната для реабілітації, кімната для тренінгів. Методами роботи Центру є рекреація – відновлення здоров’я і працездатності шляхом відпочинку на лоні природи з використанням рухових вправ, спортивних забав, ігор, творчих занять та позитивна дія на організм людини природних рекреаційних факторів: сонця, свіжого повітря, води, рослинності.

За приблизними підрахункам в нашій країні кількість інвалідів та малорухомих людей різних категорій складає близько 10% від загальної кількості населення. Люди відчувають великі труднощі при пересуванні, як по місту, так і у житлових будинках. Серед інвалідів багато творчих, обдарованих особистостей. Дуже важливо, щоб вони могли жити, працювати та відпочивати серед здорових людей, користуватись нарівні усіма благами цивілізації.
 

Автор: УВІП