Хмельничани відкрили для себе світ писанки

Наймолодша учасниця конкурсу – дівчинка Влада, якій виповнилося всього 4 рочки. Вона відвідує гурток писанкарства “Роксолана”, що діє при Палаці творчості дітей та юнацтва.

Виготовлені писанки представляла керівник гуртка “Роксолана” Світлана Делікатна. Вона навчає дітей 7-14 років мистецтву вишивки та писанкарства. Майстриня наголошує, що виставка-конкурс проводиться з метою вдосконалення традиційного народного мистецтва декоративного розпису, відродження і розвитку писанкарства та виявлення і підтримки обдарованих дітей, що цікавляться історією та збереженням народних традицій. Організатори дбають про впровадження, виявлення, збереження та популяризацію культурної спадщини України, залучення дітей до вивчення звичаїв та духовної спадщини українського народу, а також передачі унікальних художніх традицій міським мешканцям.

Кращі роботи, за рішенням журі управління освіти будуть надані на обласний конкурс писанок.
Юні учасники виставки, які вчаться робити Великодні писанки, стверджують, що всі вони отримують величезні позитивні емоції коли їх розмальовують. Позитивні враження та емоційне піднесення від чудових національних експонатів отримали і присутні глядачі.
 

Автор: УВІП

Що насправді символізує писанка?