https://moyagazeta.com/

Cекретарі сільських та селищних рад пройшли навчання у обласному центрі

Навчання організували Хмельницька обласна рада спільно з Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Секретарі сільських та селищних рад Красилівського, Полонського, Теофіпольського та Чемеровецького районів удосконалювали роботу зі службовими документами в органах місцевого самоврядування.

Впродовж трьох днів з 26 травня для слухачів семінару проходили лекції, тематичні зустрічі та практичні заняття, які їм проводили працівники виконавчого апарату обласної ради, обласного управління державної служби Головдержслужби України, Головного управління Держкомзему України в області, Головного управління юстиції, Головного управління статистики.

Про особливості діяльності органів місцевого самоврядування слухачам розповіли також начальники управлінь та відділів виконавчого апарату облради.

Зокрема, Світлана Горнишева розповіла про реформу місцевого самоврядування як вироблення оптимальної моделі в контексті євроінтеграційних процесів.

Начальник юридичного відділу Віктор Назаренко наголосив на основних аспектах правового забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування.

Про роботу з документами та зверненнями громадян в органах місцевого самоврядування розповіла консультант загального відділу Людмила Левицька.

Особливо зацікавило слухачів практичне застосування Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування”. Своїм досвідом з колегами поділилась консультант відділу організаційного та кадрового забезпечення Алла Логіна.

Секретарі сільських та селищних рад також ознайомились з порядком ведення погосподарського обліку в радах, порядком вчинення нотаріальних дій посадовими особами місцевого самоврядування.

обласна рада