https://moyagazeta.com/

Червоне сердечко та літера зі знаку «Я люблю Хмельницький» перебувають на ремонті

 Минулого року у місті нарешті з’явився знак «Я люблю Хмельницький». На нього місцеві мешканці чекали досить довго. Навіть залишали відповідну петицію на сайті електронних звернень. Її автор пояснив, що такий знак дозволить популяризувати наше місто. Крім того, такі таблички є в деяких районних центрах та навіть у селищах міського типу. Зокрема, такі стели розташовані у Теофіполі, Кам’янці-Подільському, Старокостянтинові тощо.

У листопаді 2017 року, біля ЦУМу, таки облаштували стелу зі словами «Я люблю Хмельницький». Вартість фотозони становила 45 тисяч гривень. Хмельничани та гості міста активно робили селфі біля нової фотозони та розміщували світлини у соцмережі. Однак виявилось, що популярний знак комусь дуже заважав. Хтось просто зняв з нього головний атрибут.

Фото, на якому зображено знак «Я люблю Хмельницький» вже без сердечка та літери «Я», розмістив 23 січня на своїй сторінці у соцмережі відомий місцевий фотограф Сергій Аніськов. Додамо, що це вже не перший випадок пошкодження цієї фотозони. Недавно зі слова «Хмельницький» зникла літера «Л», а потім інші літери також зіпсували. Це ще раз доводить, що багатьом людям подобається щось псувати. Дехто просто не вміє належним чином ставитись до речей.

Нагадаємо, що святкові локації на Різдвяному ярмарку теж пошкодили невідомі. З’ясувалося, що комусь заважали санчата, захисна огорожа під ялинкою, телефонна будка, сцена та новорічна гірлянда. Новорічні локації зіпсували та розбили. Тепер святкова атрибутика потребує відновлення. У п’ятницю, 19 січня, Різдвяний ярмарок офіційно закрили. У вівторок, 23 січня, комунальники розпочали демонтаж новорічних конструкцій та ялинки.

Стало відомо, що червоне сердечко, яке зникло зі знаку «Я люблю Хмельницький», насправді забрали на ремонт.

За даними МТРК «Місто», з’ясувалось, що серце з фотозони ніхто не вкрав. Його просто зняли для того, щоб відновити. Також зі знаку зняли літеру «Я». Тепер вони перебувають у підсобному приміщенні ЦУМу. Приводом для реставрації знаків стали пошкодження. В адміністрації пояснили, що оновлювати їх на вулиці зараз неможливо у зв’язку з низькою температурою повітря.

Додамо, що протягом двох місяців літери на знаку «Я люблю Хмельницький» вже реставрували кілька разів. Адміністрація ЦУМу вважає, що псують фотозону підлітки.http://kh.ridna.ua/

25.01.2018