https://moyagazeta.com/

Чи будуть розміщені кіоски в центрі міста Хмельницького?

Розмови серед підприємців щодо цієї теми набули значного розголосу, коли рішенням позачергової третьої сесії міської ради від 12.01.2011р. № 27 було заборонено “здійснення дрібнороздрібної торгівлі з лотків, палаток на вулицях Вайсера, Грушевського, Проскурівського підпілля, Примакова, Подільській, Соборній”. Певні особи, яким, очевидно, вигідно культивувати неспокій у підприємницькому середовищі наголошують, що депутати навмисне ухвалили таке рішення аби встановити на вказаних вулицях кіоски для здійснення торгівлі, які згодом планують продати.

За словами директора департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Володимира Швеця, всі розмови щодо розміщення кіосків – малих архітектурних форм у центрі обласного центру, є неправдивою інформацією. Міська влада обстоювала і продовжує обстоювати позиції не встановлювати будь-яких кіосків у центральній частині міста, що передбачено також Генеральним планом забудови міста Хмельницького. Це прямо стосується і відрізку вулиці Проскурівського підпілля, де була розташована так звана “алейка”. Малі архітектурні форми для здійснення торгівлі на цій вулиці встановлюватись не будуть.

Підтримуючи цю позицію, на розгляд чергової сесії міської ради пропонується проект рішення, яким планується затвердити схему розміщення малих архітектурних форм на території м. Хмельницького. Ним визначено місця, де буде дозволено встановлення малих архітектурних форм. Зокрема, це вулиці Тиха, Трудова, Львівське шосе, Тернопільська, Вінницька, Богуна, Нечая, Молодіжна, Молдавська, Купріна (поруч зі ставом), Раскової, Гунашевського, Чорновола, Західно-Окружна, Вінницьке шосе.

Автор: УВІП