https://moyagazeta.com/

Центр надання адміністративних послуг відкрито

– У нас відбувається важлива подія – відкриття центру надання адміністративних послуг. Ви знаєте, що однією з основних засад стратегії розвитку міста Хмельницького є створення бізнес-клімату. Саме тому покращення системи видачі дозволів та погоджень, надання інших адміністративних послуг завжди було для нас одним із пріоритетних завдань.
Хмельницький дозвільний центр впродовж минулих років стабільно визнавався одним із найкращих в Україні. З одного боку цей центр покликаний забезпечити комфортні умови та економію часу, які витрачають хмельничани на отримання послуг, а з іншого боку – створити зрозумілий і прозорий механізм їх отримання.
Відтепер в одному приміщенні центру працюватимуть: відділ державної реєстрації з питань державної реєстрації юридичних та фізичних осіб; дозвільний центр із питань видачі дозвільних документів; представники управлінь та відділів міської ради з питань надання інших адміністративних послуг, яких надаватиметься більше ніж 150. Також можна буде отримати інформаційно-кваліфікаційну та правову допомогу.
Особлива увага приділяється забезпеченню доступності інформації про послуги з різних джерел: інформаційні термінали, веб-сайт, друковані матеріали, стенди консультування. Центр розташований у середмісті, працює за зручним графіком, ми постаралися докласти максимум зусиль, щоб цей процес був відкритим, зрозумілим, прозорим і люди витрачали менше часу.
Наступним етапом має стати впровадження електронного документообігу, а у перспективі плануємо забезпечити вирішення всіх питань через Інтернет.
Сподіваємося, що наш центр витримає гасло «Ми працюємо для Вас», під яким він створювався, та насправді стане ефективним органом влади в системі міського управління і привітним, зручним місцем результативного спілкування громадян із владою для кожного хмельничанина.
Вітаю Вас із днем міста! Бажаю усім міцного здоров’я та успіхів! Хай Вам щастить!

До вітальних слів долучилась Ольга Луцишина – представник міжнародного фонду «Відродження»

– Вітаю Вас усіх із відкриттям центру адміністративних послуг у Хмельницькому! Ми дуже раді, що тепер і у вашому місті є такий центр – адже для міжнародного фонду «Відродження» дуже важливий діалог між громадськістю і владою. Фонд та безпосередньо наша програма протягом 2011-2012 років підтримували 11 проектів у такому напрямку. До кінця року ми плануємо відкрити подібні центри ще у двох містах Західної України: Луцьку та Тернополі.