https://moyagazeta.com/

Депутати міської ради продовжують звітувати перед виборцями

Григорій Галкін, обраний по єдиному загальноміському багатомандатному округу, є секретарем комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища. Входить до депутатської групи “Хмельницька платформа” та є представником партії “Сильна Україна”. Андрій Ропотан, обраний по виборчому округу №19, працює членом комісії з питань охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення. Депутат входить до фракції “Батьківщина” у міській раді.

До даного округу входять вулиці Кам’янецька, Депутатська, Інститутська, Зелена, Разіна, Чехова, Басейна, Гоголя, Грибоєдова, Жванецька, Комунарів, Короленка, Купріна, Раскової, Сковороди, Молодої Гвардії, Ланова, Лікарняна; провулки: Мічуріна, Павлова, Разіна, Чехова, Басейний, Комунарів, Прорізний, Раскової, Рєпіна та проїзд Басейний.

Звітуючи перед виборцями Григорій Галкін зазначив, що за кошти виділені з міського бюджету по округу було виконано наступне: відремонтовано асфальтно-бетонне покриття під’їзду до будинку, що на вул. С.Разіна,1; ліквідовано глибокі вибоїни на вул. Комунарів; проведено капітальний ремонт дитячого майданчика за адресою вул. С.Разіна, 6/1; замінено 430 ламп розжарювання в системі зовнішнього освітлення на вулицях: Кам’янецькій, Інститутській, Сковороди, Раскової, Комунарів, Басейній та інших; проведено санітарну обрізку зелених насаджень на вулиці Сковороди. Загалом виконано робіт на суму 76 тис. 300 грн.
Силами працівників ЖЕКу №3 виконано: ремонт під’їздів – вул. Сковороди, 46, 9/2, 11, 48, Лікарняна, 1, Інституська, 4/2, Кам’янецька, 102, 109, 99; ремонт системи холодного водопостачання із заміною труб та запірної арматури – вул. Кам’янецька, 100, 104, 105, 111, Сковороди, 8; в будинку на вул. Кам’янецька, 101 замінено водостічні труби (6 стояків), проведено експертизу та оцінку стану ліфтів в будинках за адресами вул. Сковороди, 9/2 та Інститутська, 9/3. Загалом виконано робіт на суму 222 тис. 400 грн.

Також Григорій Якимович поділився тим, що вдалося зробити власними силами: доукомплектувати дитячий майданчик на вул. Разіна, 6/1 (встановили пісочницю та огорожу); силами працівників підприємства, яке очолює депутат було ліквідовано ями на вулиці Раскової; до садочка №21, над яким взяв шефство Григорій Галкін, було придбано газову плиту на кухню, також проведено суботник; відновлено освітлення на вулиці Раскової (5 електроопор); нанесено знак “пішохідний перехід” біля магазину “Візит” (мікрорайон Дубове). Надавав підтримку та матеріальну допомогу ветеранській організації при ЖЕКу №3, міській організації інвалідів, обласному благодійному фонду “Щедрику-Ведрику”.

Серед корисних справ, зроблених на виправдання довіри мешканців округу, Андрій Ропотан зазначив виділення коштів на підтримку ветеранської організації та на придбання меблів та оргтехніки для загальносвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 ім. В.Чорновола; проведено очистку водостоку в будинку на вул. Сковороди, 48; облаштовано територію відпочинку біля озера, яке знаходиться поблизу перинатального центру. Також Андрій Григорович зазначив, що багато було зроблено саме для облаштування та гарної роботи міського перинатального центру, адже було залучено близько 900 тис. грн позабюджетних коштів. Депутат наголосив, що за весь звітний період до нього на особистий прийом звернулося лише 7 громадян і закликав людей бути більш активними.

Після звіту виборці мали змогу поставити запитання депутатам. Валерій Лесков та депутати уважно вислуховували людей та давали вичерпні відповіді.
Серед іншого було порушено питання несанкціонованих парковок, невихованість водіїв маршрутних таксі. Особливо гострим це питання було для людей похилого віку. Мешканка будинку на вул. Сковороди, 12 нарікала на те, що прорвало трубу і в підвалі утворилася яма. Просили також нанести знак “пішохідний перехід” на перехресті вулиць Разіна-Депутатська, адже цією дорогою діти йдуть до школи. Ще одна хмельничанка цікавилася, коли гуртожиток за адресою Кам’янецька, 169 перейде в комунальну власність. Іншу жінку турбувало питання проведення каналізації на вулиці Басейній.

Не обійшлося на зустрічі і без теплих слів подяки. Хмельничани дякували владі за те, що в такі сильні морози та снігопади влада міста забезпечила прибирання міста, безперебійну роботу транспорту, тепло та світло в оселях. Андрій Ропотан та Григорій Галкін приймали вдячність за допомогу у вирішенні різних питань. Приємною несподіванкою стало вручення народним обранцям грамот від ветеранської організації ЖЕКу №3.
На завершення зустрічі Валерій Олександрович подякував активним мешканцям виборчого округу за небайдужість і запевнив, що міська влада докладе максимум зусиль, аби проблемних питань ставало якнайменше.