https://moyagazeta.com/

У Хмельницькому відбулося урочисте відкриття персональної виставки творчих робіт киянина

В її експозиції представлено 20 фотокартин, на яких зображено моменти із життя тварин та птахів, неповторну красу природи. Відвідувачів виставки вражали не тільки розміри, а й художня виразність великогабаритних фотографій. Фотомитця привітала керуюча справами виконавчого комітету Людмила Черевченко.
Вітаючи автора робіт з відкриттям персональної виставки Людмила Черевченко подякувала йому за те, що завітав до нашого міста. Також керуюча справами розповіла про розвиток фотомистецтва в Хмельницькому і музей фотографії, натхненниками створення якого є голова міської спілки фотографів міста Хмельницького Костянтин Жданов та директор комунального підприємства “Хмельницькінфоцентр” Валентина Андріїшина. “Кожна з ваших фотокартин, виконаних з високою мистецькою майстерністю, може стати окрасою будь-якого інтер’єру. У роботах розкриті Ваші почуття та емоції, у них є глибока думка і підтекст”, – сказала Людмила Черевченко. Керуюча справами вручила автору грамоту від міського голови Сергія Мельника та пам’ятний подарунок.
Високу майстерність і художню цінність представлених фоторобіт відмітив і народний депутат України, член фракції БЮТ-“Батьківщина”, хмельничанин Юрій Ганущак, який свого часу також займався любительською фотографією. Характеризуючи роботи автора, він зазначив, що для того, щоб створити подібні шедеври, іноді працюють усе життя.
Як зізнався під час заходу Микола Іващенко, йому дуже сподобалося місто Хмельницький. Окремо він відзначив особливу увагу міської влади до розвитку фотомистецтва і підкреслив, що у Хмельницькому, на відміну від Києва, є дивовижна виставкова зала і музей фотомистецтва.
Подорожуючи світом, упродовж багатьох років Микола Миколайович фіксує миті з життя природи.
Можливість оглянути високопрофесійні зйомки, зануритися у дивовижний світ природи мають всі охочі хмельничани та гості міста. Виставка експонуватиметься протягом місяця.

Довідка
Іващенко Микола Миколайович народився 26 січня 1959 року, освіта вища, займається фото з 2000 року. Учасник і призер вітчизняних виставок. Співпрацює з журналами „Экзо”, „Бизнес”, „Афиша”, „Photographer”, „American Photo”. Ілюструє фотовидання: буклети, календарі, путівники, фотоальбоми. У 2006 р. мав дві виставки у Києві: групову журналу “Экзо” та персональну “Венеція”. У 2008 році «Від Карпат до Уралу» (Київ) разом з Романом Михайлюком, 2009 року персональну «Ювілейний погляд» (Київ), персональні виставки у Вінниці (2010), Кривому Розі (листопад 2010 – січень 2011).
Микола Іващенко в листопаді 2007 року був обраний Головою Правління Національної спілки фотохудожників України.
Iv Nikolny – творчий псевдонім Миколи Іващенка. Фотохудожник не раз брав участь в екстремальних походах. Географія його подорожей досить широка – від Північноамериканського континенту до Українських Карпат, від пекучої Африки до Західного Сибіру, Заполярного Уралу, Гімалаїв у Непалі, Командорських островів… Микола Іващенко учасник і кількаразовий призер ряду фотоконкурсів, у тому числі Canon, Epson, American Photo, «Золотая Черепаха» (Россия). Він бере активну участь у роботі фотосалонів під егідою Міжнародної федерації фотомистецтва FIAP.
Автор багато подорожує по світу з фотоапаратом, не раз бував у найекзотичніших країнах, але не просто для того, щоб поставити чергову “пташку” в список своїх мандрівок, але щоб сфотографувати і показати побачені в цих місцях незайману красу природи, екзотику, дивні пейзажі, тварин, тобто те, що викликає живе зацікавлення у глядача.
Виставка відображає всю різноманітність авторських вражень, тут різні теми і жанри: пейзаж, урбаністичні замальовки, етнос, незаймана природа, дикі тварини, тощо. У них відбилося тонке сприйняття станів природи, світла, руху повітря, милування братами нашими меншими, вміння “схопити” і зафіксувати все, що в одну мить може змінитись, і тоді прекрасний образ житиме не лише в уяві автора, а й на його світлинах.

Автор: УВІП