https://moyagazeta.com/

У Хмельницькому представлено унікальні фотознімки рівенського майстра

В експозиції представлено понад 30 робіт автора: підводні фотографії, пейзажі та портрети.

Сергій Бусленко відзначив, йому дуже сподобалося місто Хмельницький. Окремо він відзначив особливу увагу міської влади до розвитку фотомистецтва і підкреслив, що у Хмельницькому, на відміну від Рівного, є дивовижна виставкова зала музею-студії фотомистецтва.

Упродовж багатьох років Сергій Бусленко фіксує найважливіші миті з життя людей і природи. Та найбільше фотомитець полюбляє підводний світ, красу його глибин. Саме унікальними знімками під водою славиться Сергій Бусленко, член Королівської фотографічної асоціації Великобританії. Майже кожна світлина з тих, які він відсилає на різноманітні виставки, нагороджена медалями та спеціальними призами. Одним із найулюбленіших місць, яке його зачаровує, вважає Індонезію. Чимало неповторних знімків, зафіксованих фотооб’єктивом майстра, представлено і в діючій виставці творчих робіт.

Сам автор розповів: “Я займаюся улюбленою справою, а коли робота, яку ти виконуєш, до душі, то приходить натхнення. В експозиції зібрані роботи різного спрямування. Мені подобаються портрети, пейзажі, експериментальні фото, але понад усе люблю фотографувати під водою, бо це надзвичайно фантастичне середовище, в якому людина може подолати гравітацію і ширяти під водою, як в космосі”.

Можливість оглянути високопрофесійні зйомки, зануритися у дивовижний підводний світ мають всі охочі хмельничани та гості міста. Виставка експонуватиметься протягом місяця. Вхід вільний.

Автор: УВІП