https://moyagazeta.com/

Персональна виставка столичного фотомитця розгорнеться у Хмельницькому музеї

Виставка організована за сприяння управління культури і туризму міської ради та Хмельницької обласної організації Національної Спілки фотохудожників України.

Про автора
Олександр Задірака ще з шкільної лави захопився фотографією, не втратив любові до неї і в інституті (КПІ), котрий закінчив з відзнакою. Там же фотографія стала його професією – фотографії публікувалися в інститутській газеті «За радянського інженера».
Олександр професійно займається фотографією з 1975 року. Паралельно активно займався спортом, відігравши близько 20 сезонів в командах вищої ліги чемпіонату СРСР по регбі, став майстром спорту СРСР. Звідси і любов до спортивної фотографії. У 2005 році Національний олімпійський комітет України визнав його кращим спортивним фотокореспондентом України, а Верховна Рада України нагородила Почесною грамотою.
Сьогодні основний напрям роботи Олександра Задіраки – рекламна фотографія, фотосесії публічних людей для РК – компаній і публікацій в журналах. Часто його фотороботи можна побачити на біг-бордах і плакатах, на сторінках журналів і перекидних календарів. Двічі був удостоєний головної винагороди на фестивалі реклами “Золотий профіль”.
Олександр не залишає без уваги і інші теми для душі, фотографує пейзажі і голу натуру. Видавництво «Діалектика», оцінивши оригінальний і творчий підхід до створення Олександром фоторобіт по темі ню, запропонувало йому написати книгу, де б він зміг поділитися з читачами своїми секретами. Книга поступила в продаж в 2007 році і користувалася великою популярністю.
На міжнародних салонах і вітчизняних виставках роботи Олександра Задіраки не раз нагороджувалися медалями і призами.
Олександр Задірака – член Спілки фотохудожників СРСР і України з 1991р.

Автор: УВІП