https://moyagazeta.com/

Ахматовські читання пройшли у літературно-меморіальному музеї ім. Анни Ахматової

За час своєї історії Ахматовські читання відбувалися в різних формах, аудиторія гостей та учасників свята теж змінювалася. Цьогорічні Ахматовські читання розпочалися з ушанування пам’яті та покладання квітів до могил матері та родичів А. Ахматової на старому сільському кладовищі.

Літературно-музичній частині Ахматовських читань, що відбулася просто неба перед приміщенням музею, передували виступи з вітальним словом представників органів виконавчої влади.

Як повідомили у прес-службі хмельницької ОДА, літературно-музична частина розкрила родовід Анни Ахматової по лінії батька – Андрія Антоновича Горенка, розповіла присутнім про перебування юної Анни Горенко в Криму, про початок її життєвого й творчого шляху. Поезія Анни Ахматової звучала у виконанні членів обласного літературного молодіжного об’єднання , а студенти музичного училища вдало доповнили дійство виконанням інструментальних композицій та романсів на слова Анни Ахматової.

Присутні також мали змогу ознайомитися з книжково-документальними матеріалами, розгорнутими у виставку працівниками обласної юнацької бібліотеки.

Напомним: В честь 120-й годовщины со дня рождения Анны Ахматовой был отремонтирован уникальный музей в селе Слободка-Шелеховская Деражнянского района Хмельницкой области.