https://moyagazeta.com/

Стартував другий етап молодіжного фестивалю мистецтв “Арт – місто ХХІ століття”

Сьогодні, в приміщенні обласної філармонії, відкрили фестиваль та представили кращі мистецькі здобутки викладачі та студенти Хмельницького музичного училища ім. В.Заремби.
Із представленням концертної програми учасників фестивалю, студентів та викладачів привітав секретар міської ради Валерій Лесков. Проведення молодіжного фестивалю мистецтв “Арт – місто ХХІ століття” він назвав знаменною подією в житті міста. Висловив упевненість, що фестиваль підтвердить яскраві творчі здібності і таланти молоді, стане поштовхом до подальшого розвитку самодіяльного мистецтва в місті, до духовного життя та збагачення хмельничан. Адже загальнолюдські цінності – гуманізм, щира повага до старших, любов до Батьківщини закріплюються тоді, коли вони виражені мовою мистецтва.

Валерій Олександрович також зазначив, що творчий звіт молоді міста відкриває низку заходів, присвячених визначній даті – 65-ій річниці Великої Перемоги.
За дорученням міського голови Сергія Мельника Валерій Лесков вручив диплом учасника фестивалю та пам’ятний подарунок директору Хмельницького музичного училища ім. В.Заремби Ірині Стрельніковій.

Начальник управління культури і туризму міської ради Альбін Тарчевський вручив дипломи про участь усім творчим колективам училища та активним учасникам молодіжного фестивалю.
Варто зазначити, що фестиваль об’єднав 12 вищих навчальних закладів, 6 професійно-технічних училищ, 34 загальноосвітніх школи, 7 шкіл естетичного виховання, а загалом понад 5 тисяч молодих творчих людей, учасників молодіжних колективів, які демонструють свою майстерність у всіх видах і жанрах мистецтва.

В ході загальноміської культурно-мистецької акції, організатором якої є управління і туризму міської ради, планується проведення одинадцяти великих заключних концертів, які відбудуться від 19 до 30 квітня в приміщеннях обласної філармонії, обласного музично-драматичного театру ім. М. Старицького та міського будинку культури.
 

Автор: УВІП