https://moyagazeta.com/

Виставка української вишивки відкрита у Хмельницькому

 ЇЇ проведення передбачено Програмою патріотичного виховання, формування здорового способу життя, розвитку духовності дітей та молоді міста Хмельницького на 2008-2012 роки та міською Програмою підтримки сім’ї до 2011 року.
Вишивальниця Тамара Лесь експонувала виставку рушників, а Галина Українець представила широкому загалу низку тематичних картин. Варто зазначити, що вишивальниці вже представляли свої творчі роботи у Хмельницькому та у столичному Києві. Кожна робота, а на виставці представлено 60 картин і 38 рушників, невід’ємна частка душі майстринь, їхніх думок, переживань, настрою…

Самобутніх майстринь привітала начальник управління у справах сім’ї та молоді Тетяна Власюк, наголосивши, що представлена виставка є надзвичайно позитивною, енергетично світлою. Звертаючись до вишивальниць, які присвятили улюбленій справі багато років свого життя, Тетяна Михайлівна побажала їм натхнення і бажання якнайдовше творити прекрасне та передавати своє вміння і талант наступним поколінням.

За представлення чергової виставки Тетяна Власюк висловила Галині Українець та Тамарі Лесь подяку і вручила подарунки.
Майстрині отримали музичні вітання від заслуженого артиста України Володимира Смотрителя та зразкового танцювального колективу України “Альборадо” (керівники Наталя та Олександр Мильнікови).
Виставка вишивок діятиме до 20 серпня за адресою: вул. Соборна, 16, управління у справах сім’ї та молоді. Запрошуються всі бажаючі.  

Автор: УВІП