https://moyagazeta.com/

Тепер культура з міністром!

Він вже має досвід роботи в Мінкультури, оскільки з 1996 по 2005 рік працював заступником і першим заступником міністра культури і мистецтв України, пише rbc.ua

У січні Новохатько категорично спростував інформацію, що він може очолити Мінкультури.

Нагадаємо, крісло міністра культури України залишалася вакантним з грудня 2012 р., коли був розпущений попередній і сформований новий склад Кабміну. Раніше обіймав посаду міністра культури Михайло Кулиняк.

Леонід Новохатько народився 11 січня 1954 р. в селі Вечірки Пирятинського району Полтавської області. У 1975 р. закінчив Полтавський державний педагогічний інститут ім, а потім – аспірантуру і докторантуру Київського державного університету ім. Т.Шевченка.

З 1975 р. викладав історію в місцевій школі, потім з 1979 р. навчався в аспірантурі Київського держуніверситету ім. Т.Шевченка, пізніше працював в університеті і органах Компартії України.

З 1993 р. – завідувач сектору зв’язків з громадськими об’єднаннями, заступник начальника Головного управління інформації і зв’язків з пресою і громадськістю Кабінету Міністрів України.

Вже через рік призначений керівником служби з питань гуманітарної політики Адміністрації Президента України.

Потім 9 років (з 1996 по 2005 рік) працював заступником і першим заступником міністра культури і мистецтв України.

Потім на два роки очолив кафедру Київського національного університету культури і мистецтв України.

З 2007 по 2010 р. був першим заступником генерального директора Українського національного інформаційного агентства “Укрінформ”.

З червня 2010 р. – обіймав посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації (КМДА).