https://moyagazeta.com/

Мистецтво весільної фотографії в експозиції “Картина маслом” представлено у Хмельницькому

Організаторами фотовиставка виступили управління культури, туризму міської ради, обласна організація Національної спілки фотохудожників України та спілка фотографів Хмельницького.

Відкриваючи фотовиставку, керуюча справами виконавчого комітету Людмила Черевченко відзначила високий професійний рівень фотомайстра, в роботах якого одразу видно, наскільки красиво та гармонійно фотографія відтворює спогади про звичайне весілля. “На світлинах зображені емоції, почуття, відчуття і це приємно вражає”, – поділилась своїми думками від побаченого Людмила Петрівна.
Оскільки відкриття виставки співпало із Днем святого Валентина, святом усіх закоханих, присутнім чоловікам і жінкам Людмила Черевченко побажала справжніх високих почуттів, достойних справжнього чоловіка і справжньої жінки.

З нагоди відкриття фотовиставки Людмила Черевченко вручила Сергію Іванову подяку міської ради та цінний подарунок.
Представлена експозиція є другою персональною виставкою Сергія Іванова і є своєрідним минулорічним звітом фотохудожника. Фотографії зроблені в різних містах України і Росії.

Всі 50 представлених робіт, переважно на весільну тематику з ухилом арт-фотографії, світлини з елементами можливості художнього світосприйняття. За словами фотомитця, всі роботи він “пропускає” через себе, імпровізує, творить за допомогою комп’ютерної графіки… Весільна фотографія, на думку Сергія Іванова, це мистецтво, яке потрібно поважати та уважно до нього ставитись. Вдивляючись у чудові роботи, бачиш красиву імпровізацію фотохудожника, що робить фотографію дійсно витвором мистецтва.

Фотовиставка організована управлінням культури, туризму і курортів міської ради, обласною організацією Національної спілки фотохудожників України та спілкою фотографів Хмельницького.

Автор: УВІП