https://moyagazeta.com/

“Вiтер Мандрiв” запрошує у музей-студію фотомистецтва

Організаторами виставки виступили Хмельницька міська рада, Хмельницька обласна організація Національної спілки фотохудожників України, спілка фотографів Хмельницького і Хмельницький музей-студія фотомистецтва.
Під час відкриття виставки Миколи Заварики буде привселюдно відкрита спеціальна скринька, підбито підсумки та оголошено переможця у номінації “Приз глядацьких симпатій” традиційної фотовиставки “Хмельницький крізь об’єктив”, яка до цього була розміщена у виставковій залі музею-студії.

ТВОРЧА БІОГРАФІЯ
ЧЛЕНА СПІЛКИ ВІЛЬНИХ ЛЮДЕЙ

Миколи Миколайовича Заварики

1. На питання «Хто Я?» – можу повідомити, що Аз єсмь православна людина. За справами – великий грішник. За роком народження – вогненний кінь. За гороскопом – терези. За станом душі – мандрівник і вільний художник.
2. Вітання з Днем Народження від 1966 року зазвичай приймаю 16 Жовтня.
3. З 1985 року 28 травня приймаю поздоровлення і з Днем прикордонника. (Також люблю Новий Рік, Масляну та інші свята).
4. Любов до фотографії батько прищепив з дитинства. Однак серйозно захопився шість років тому, коли, займаючись дайвінгом, відчув, що не вистачає чудових епітетів для опису друзям і близьким незвичайної пишності підводних красот. Ось тоді і вирішив показати людям красу і унікальність світу через фотографії і вперше потягнув фотокамеру під воду. Тепер не розлучаюсь з нею і на суші.
5. Поштовх до активної фотографічної діяльності дав Маріупольський фотоклуб «Берег», членом якого я є. З цього року – член НСФХУ.
6. На питання «Що для мене є фотографія?» відповім цитатами:
«Фотография – это связь видимой реальности с астралом.
Тайна эмульсии непостижима. Суть фотопроцесса скрыта в перемещении космических и астральных сил. Нам надо лишь по-детски радоваться этой, одной из малых тайн, приоткрытых нам Высшей Милостью, благоговейно предполагать за этой малой сонм великих, а мы объясняем фотографию какой-то механической дурью» (Василий Аксёнов, «СКАЖИ ИЗЮМ»).

И ещё: Теперь я понимаю очень ясно,
И чувствую, и вижу очень зримо!
Неважно, что мгновение прекрасно,
А важно, что оно НЕПОВТОРИМО!!! (И.Губерман)
З Любов’ю і Повагою, Микола Заварика.

Автор: УВІП