https://moyagazeta.com/

Оголошено дитячий конкурс “Ми відкриваємо Біблію”

Ініціаторами проведення такого змагання, крім «Творців плюс», стали одразу кілька організацій – місія «Світло на сході», Дитячий журнал «Стежинка», Київський національний музей російського мистецтва, Дитяча картинна галерея м. Києва («Шоколадний будинок»), Асоціація художників-християн, www.axx.org.ua, Спілка розвитку сучасного мистецтва Дніпровського р-ну м. Києва. До цього переліку доєднався і депутат Київради О. Довгий.

Мета конкурсу, – зауважують організатори, – сприяння розвитку конструктивних творчих здібностей дітей в сфері образотворчого мистецтва, позитивному духовному розвитку підростаючого покоління, формуванню гармонійно розвиненої, соціально активної, творчої особистості, залучення до моральних цінностей, що несе в собі світогляд християнства.

До участі у конкурсі запрошують у віці від 6 до 15 років, кожен з них зможе представити щонайбільше 5 своїх робіт у форматах А2-А4. Що ж стосується техніки виконання, то організатори юних художників не обмежують, дозволяється будь-який спосіб – акварель, малюнок олівцем, ручкою, гуашшю, навіть аплікація – хто на що здібний.

На зворотному боці роботи друкованими літерами треба вказати: прізвище , ім’я автора, вік, назву роботи; також школу (загальноосвітню, НВК або художню), студію, де навчається учень; телефон автора роботи (домашній, мобільний); ім’я батьків; поштову адресу. Роботи мають бути надіслані за адресою: Студія малюнку та живопису (на конкурс), вул. Ентузіастів 9-В, м.Київ, 02147.
Організатори застерігають: конкурсні роботи не повинні бути додатково оформлені та мають надсилатися на адресу оргкомітету у розправленому вигляді, згортати та згинати полотна забороняється.

Виставка кращих робіт відбудеться в Дитячій картинній галереї м. Києва (Філії Київського музею російського мистецтва). Всі учасники конкурсу, чиї роботи потраплять на виставку, будуть відзначені дипломами і призами.

 

Роботи, що беруть участь у конкурсі, учасникам не повертаються.

Для довідок: 095-823-96-08, 093-345-65-41, 050-741-82-05