https://moyagazeta.com/

Кращі творчі колективи Хмельницького виступали у Севастополі

Це народний аматорський ансамбль народного танцю “Веселка” (керівник – В. Петрина), зразковий ансамбль народного танцю “Намисто” (керівник – І. Штогріна), вокальний гурт “Подільські джерела” (керівник – Н. Пустова). Концерти, що тривали з 18 до 25 липня, мали чітко виражену українську національну тематику та були присвячені 20-й річниці Незалежності України. Виступи творчої молоді нашого міста високо оцінили командування та особовий склад військових частин.

За вагомий внесок у патріотичне виховання військовослужбовців та залучення їх до високого українського національного мистецтва творчі колективи нашого міста були відзначені почесними грамотами. Командування навчального центру Військово-Морських Сил Збройних Сил України також передало листа, адресованого міському голові Сергію Мельнику, у якому висловило щиру подяку за організацію приїзду мистецьких колективів у Севастополь та змістовні концерти.

Найбільш яскраві враження у севастопольців залишилися від концерту, проведеного для особового складу кораблів ВМС ЗС України. На згадку про цю подію командування подарувало хмельничанам прапор Військово – Морських Сил України, а також провело екскурсію на найбільшому бойовому кораблі “Гетьман Сагайдачний”. Не менш цікавою була екскурсія у бухтах Севастополя, під час якої учасники делегації побачили корабель “Хмельницький”, який наразі знаходиться в ремонтному доці. П’ять днів, проведених у Севастополі, учасникам творчої делегації міста запам’ятаються не лише концертами, а й купанням у морі та засмаганням на пляжі у вільний час.

Шефські концерти проводились у рамках заходів на виконання Указу Президента України “Питання шефства над збройними силами України”.

Автор: УВІП