https://moyagazeta.com/

Хмельничанин – у п'ятірці лідерів дитячого “Євробачення-2009”

Всього у конкурсі брали участь 13 виконавців із Швеції, Росії, Вірменії, Румунії, Сербії, Грузії, Нідерландів, Кіпру, Мальти, Бельгії, Македонії, Білорусі та України.
Згідно з новими правилами Європейського мовного союзу, переможця визначали шляхом змішаного голосування – 50% визначали глядачі, решту 50% – кваліфіковане журі.

Перемогу в конкурсі здобув представник Нідерландів Ральф Макенбах (Ralf Mackenbachс) піснею “Click Clack”. За підсумками голосування телеглядачів і журі 14-річний виконавець набрав найвищу кількість балів – 121.
Фінал конкурсу відбувся в суботу увечері в Палаці спорту в Києві. Після оголошення результатів конкурсу його учасників привітали український прем’єр Юлія Тимошенко і президент країни Віктор Ющенко.

“П’ять днів Україна, Європа могли насолоджуватися вашим величезним талантом. Я б хотів привітати переможців з великою перемогою. Кожна дитина, яка піднімалася сьогодні на сцену, є переможцем”, – наголосив президент України. Глава України також вручив головний приз конкурсу – “Древо життя” – переможцеві Ральфу Макенбаху. Віктор Ющенко подарував юному співакові українську вишиванку.

У свою чергу прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко сказала: “Якби можна було поміняти умови цього конкурсу, потрібне було б перше місце і головні подарунки вручити кожному. Це було б правильно”.
Наступний конкурс дитячої пісні “Євробачення” пройде у 2010 році в Мінську.

Автор: УВІП